Wpis z mikrobloga

Co w tym śmiesznego? Już naprawili powiadomienia


@Phyrexia
Szkoda, że nie w aplikacji.
W ogóle to nawet nie można normalnie odpisać cytując - trzeba wpisywać nick ręcznie, bo jak wciśniesz odpisz, to wywala cytat xD
@Minieri: o gosciu, ale zabrzmiales jak jakas gwiazda, elyta. Jeszcze polecisz na hejto ze swoim zbieraniem pieniedzy i bedzie Ci glupio po tym co tutaj napisales. Chyba Ci sie zapomnialo, ze tamci userzy to Ci z wykopu, ktorzy Ci pomagali a teraz bawisz sie w jakies 'wy/my' gdzie uwazasz sie za lepszych...

@Phyrexia Ty to serio powinnas milczec na tematy, na ktore nie masz pojecia. Z cala pewnoscia za pare dni
  • 1
@czuczupikczu: Co ty pierdzielisz niby? Ja tylko napisałem że do mnie pisali żebym tam poszedł. Nie rozumiem dlaczego uważasz że czuję sią "gwiazdą" czy "elytą" i w jaki sposób z tego wpisu wyczytałeś że czuję się w jakikolwiek sposób lepszy, zaiste zabawne xD
Z cala pewnoscia za pare dni wejdzie update naprawiajacy wszystko xD


@czuczupikczu: Codziennie naprawiają po kilka funkcji i dodają nowe. Jak Ci się tak bardzo podoba tamten portalik to na nim zostań i tam się udzielaj.
@Phyrexia: tak, z cala pewnoscia tak robia :) to ze napisza cos w changelogu nie oznacza, ze to znowu dziala ;) ale widze, ze jestes latwowierna i nawet nie zwracasz uwage na to ile rzecyz nie dziala i na fakt z ilu funkcjonalnosci portal zostal wykastrowany a dodawanie ich nie potrwa dzien czy dwa

@Minieri to nie tylko moje zdanie, nawet mozesz zobaczyc o sobie wpis na hejto i jak inni
@czuczupikczu: Nie obchodzą mnie rzeczy, które nie działają na które nie zwracałam w ogóle uwagi. Interesuje mnie, że przywrócili możliwość ograniczenia gorących do 2 godzin i całą masę innych. Wystarczy, że zmienią kolory w trybie nocnym na mniej pstrokate, dodadzą powiadomienia z tagów i wyświetlanie komentarzy po najbardziej plusowanych i już będzie okay.
  • 0
@czuczupikczu: Skoro tak mnie odbieraja po co do mnie piszą żebym tam poszedł? Troche to zabawne, tak jak to że wypominasz mi pogardę a sam wbijasz szpile sprowadzając moją aktywność do jedynie żebrania o pieniądze. No Himalaje hipokryzji.