Wpis z mikrobloga

Do was też pisali żebyście przyszli na hejto? Do mnie już 2 osoby PW pisały żebym tam poszedł. Trzeba przyznać że próbują wykorzystać sytuację z nowym wykopem i werbują ludzi xD Cmoknijcie się w pompkę, ja nigdzie nie idę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Minieri: pluuuuusik, miras.
nie to, bym szczególnie skakał z radości po 17 stycznia, ale tam jakoś nic mi się ku#wa nie widzi.
no nie.
@Minieri: nie wiem po co mam przechodzić na jakieś hejto, białek koncertowo #!$%@?ł wprowadzenie nowej wersji wykopu, ale to przecież nie jest nic co nie zostanie poprawione. Że afery? Afery były, są i będą, na hejto też, zresztą ostatnio już zaliczyli swoją pierwszą (?) aferę xD. Content? Content w dużej mierze zależy od użytkowników, jak się ludzie przeniosą na inny portal to przeniesie się również i content chyba że zaczną wprowadzać
@Minieri: Hejto ma mniej funkcji niż Wykop. Tamci użytkownicy piszą to chyba tylko na złość właścicielom Wykopu albo sami siebie okłamują. Fakty są takie, że za kilka dni będzie update, który przywróci wszystko to co popsuł update ale już na nowej wersji. Już teraz wróciła duża część funkcji a obiecano wprowadzenie całej listy zmian co robili do tej pory sprawnie.
Do was też pisali żebyście przyszli na hejto? Do mnie już 2 osoby PW pisały żebym tam poszedł. Trzeba przyznać że próbują wykorzystać sytuację z nowym wykopem i werbują ludzi xD Cmoknijcie się w pompkę, ja nigdzie nie idę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Minieri: ja też nie.
@m__b jesteś gamoń do potęgi n-tej i jak pojawi się ktoś ogarnięty i stworzy alternatywe, to z łatwością przescignie wykop,
@Phyrexia: nie wiem o co Ci dokładnie chodzi z działaniem powiadomień, bo dalej je otwierając nie przekierowuje do miejsca we wpisie gdzie nam ktoś odpowiada. Wow gorące z 2 godzin, a wiesz że na starej wersji było i z 1 i 3, 4, 5, z ilu się chciało to można było ustawić? Przecież tu wszystko jest #!$%@? a tempo napraw jest tragiczne: chwalą się naprawą czarnej listy a dalej nie działa,