Wpis z mikrobloga

Miał ktoś sytuację że pracodawca czepiał się zwolnienia wystawionego przez strone typu recepty24? Moje podejrzenia budzi pole Miejsce świadczenia usług.
Ktoś kto korzystał z takich zwolnienien może powiedzieć czy nie ma tam jakiejś przypałowej nazwy w tym polu?
Muszę sobie na szybko ogarnąć z 3 - 4dni bo już psychicznie nie wytrzymuje w robocie.
#l4 #praca
  • 16
@Top11: w tym tygodniu byłem na L4 ze stronki med24 - koszt 80 zł, na IKP widzę że zwolnienie normalnie poszło do zusu, ja potwierdzenie i receptę dostałem na sms, te zwolnienie wystawia normalny lekarz więc pracodawca nie może się #!$%@?ć, zresztą lekarz nic nie może się wypucować bo ma tajemnicę lekarską
@rocamoya: ja to już z tydzień chodziłem przeziębiony, zadzwonił pyta czy potrzebne L4 mówię że tak bo w pracy się nie wykuruję - ok do piątku zwolnienie. A czy da radę na dłużej... raczej wątpię bo klientów nie będą mieli
@lukdjy: A możesz podejrzeć na swoim koncie
te pole o którym wspominałem? Bo boję się że będzie tam wpisane coś typu "SUPERRECEPTA24- NAJLEPSZA STRONA Z RECEPTAMI"
@Forak: nie mam pojęcia, ja max 2x7 dni brałem. Pomimo tego, ze przy pierwszej "wizycie" lekarka powiedziała, że jak po 7 dniach sie nie poprawi to mam iść do ogólnego a nie do niej. xD
@Aorus: mi tylko email wysłała, ze nie może się dodzwonić i wystawiła l4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale chyba jednak nie będę przedłużał tylko pójdę do innej roboty, ciężki los kołchożnika