Wpis z mikrobloga

Wpis 5/x

Niedzielny update projektu czynnewniedziele.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tag obecnie obserwuje: 71 osób (78 w zeszłym tygodniu - spadek spowodowany nowym wykopem... realnie jest +2)
Mapa wyświetlona: 1 585 707 razy (1 510 249 w zeszłym miesiącu)
Domena odwiedzona dziś: 524 (1369 w zeszłym miesiącu) -> ostro widać spadek widoczności tagu na mirko po zmianach

Co tu dużo mówić, widać, że ruch z wykopu trochę umarł (i to o ponad 50%) - no ale póki chociaż 100 osób tygodniowo wchodzi, to będę ciągnął projekt dalej :)

Za tydzień chciałbym mieć zrobione:
- roadmape z realistycznymi dedlajnami

Do następnej niedzieli z zakazem handlu mirki!

#czynnewniedziele
Rabusek - Wpis 5/x

Niedzielny update projektu czynnewniedziele.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tag o...

źródło: CleanShot 2023-01-23 at 00.30.09@2x

Pobierz
  • 10
@Rabusek: Spoko, u mnie też spadek aktywności co najmniej 70%. Jak u wszystkich. Nie rozumiem jak można było olać powiadomienia do obserwowanych tagów. Może ktoś kto to wdrażał i robił nie obserwuje tagów po prostu i o tym nie pomyślał. To tak jakby jakiś człowiek prowadził jarmark ale przy remoncie zapomniał o kramach, zrobił tylko nowe ogrodzenie, dziurawe ścieżki i heja - chodźcie ludzie kupować :DDD
  • 1
@arinkao: Mnie ratuje tylko moja lista (za którą się spodziewałem, że lada moment będą latać bany). Gdyby nie lista wołania (której btw. całej nie mogę użyć bo dziwnie 50% pierwszych plusujących mi się wyświetla) to by był chyba jeden z gorszych tygodniu xD

Nie rozumiem jak można było olać powiadomienia do obserwowanych tagów.

Tu serio zabrakło prawdziwego UX study. To są mniejsze pieniadze niż potencjalna strata reklamdawców
@Rabusek: @arinkao bo tu trzeba by zrobić listę rzeczy które mają być na nowym wykopie, dać czas 2tyg. i przez ten czas jak największą częścią użytkowników nie wchodzić na stronę. Jak im ruch na wykopie padnie na ryj to może się obudzą. Bo znowu się skończy jak zawsze, czyli wszyscy pokrzyczą ponarzekaja a białek będzie dalej rogale #!$%@?. Za tydzień nowa afera i tak to na tym wypoku się będzie dalej
  • 0
bo tu trzeba by zrobić listę rzeczy które mają być na nowym wykopie, dać czas 2tyg. i przez ten czas jak największą częścią użytkowników nie wchodzić na stronę


@bear2112: największy ruch to ludzie co lurkują mimo wszystko - dobry przykład to właśnie tagi, gdzie masz 200 plusów, ale na strone wchodzi mi 500 osob ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo znowu się skończy jak zawsze, czyli wszyscy pokrzyczą
  • 1
@bear2112: no tak, tylko to chwile dluzej zajmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Faktem jest że ani ja ani Ty nie jesteśmy docelowym odbiorcą - tylko właśnie ten co lurkuje, ja i Ty dajemy content który ludzie czytają i oglądają, więc też jesteśmy ważni

Przynajmniej mam taką nadzieje że ktoś wie, że tak to wygląda tam na górze w zarządzie xD