Wpis z mikrobloga

#rosja #ukraina #wojna

Nie sądzę, aby Ukraina była nawet bliska wyczerpania dostępnej siły roboczej, a jej ludność prawdopodobnie będzie bardziej tolerancyjna dla mobilizacji i ofiar, ponieważ rozumie, że jest to wojna egzystencjalna. Wielu Rosjan, przynajmniej tych lepiej wykształconych, prawdopodobnie nie wierzy w państwową propagandę , więc wątpliwe jest, czy będą mieli taką samą tolerancję.
Pobierz Bobito - #rosja #ukraina #wojna

Nie sądzę, aby Ukraina była nawet bliska wyczerpania...
źródło: male-hands-show-their-fists-against-background-flags-ukraine-russia_99433-6320
  • 4
Wielu Rosjan, przynajmniej tych lepiej wykształconych, prawdopodobnie nie wierzy w państwową propagandę , więc wątpliwe jest, czy będą mieli taką samą tolerancję.


@Bobito: Pytanie jak wielu, bo wiadomo, że ruscy mają sprawnie działającą maszynę do prania mózgów już od narodzin orka. Skoro nasze stare i głupie baby w kilka lat dały się sprać pisowi i wierzą, że Tusk jest diabłem, to co ma takie ork, który od dziecka jest tresowany pod
@KwadratF1: Śledziłem rosyjskie media społecznościowe. Wygląda na to, że narracja nawet wśród prowojennych tłumów zmienia się na: „Nie mam nic przeciwko mobilizacji, nie mam nic przeciwko śmierci, ale nie chcę zostać zabity z powodu niekompetencji tych osłów”.