Wpis z mikrobloga

Nagrałem coś dla was, proces wymiany baterii w iPhone, który wykonywany jest w serwisach bez autoryzacji Apple. Powstał taki tutek, myśle ze może wam się przydać, jeżeli chcecie przycebulic i samodzielnie ogarnąć batke. Krok z przekładaniem bms i programowaniem(zerowaniem) kontrolera mozecie pominąć, jeżeli nie przeszkadza wam komunikat nt wymiany baterii, brak informacji o żywotności nie jest końcem świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#iphone #majsterkowanie #apple #polskiyoutube #telefony
Pan_Slon - Nagrałem coś dla was, proces wymiany baterii w iPhone, który wykonywany je...
  • 3
@Pan_Slon: powiedz mi proszę, bo nie daje mi to spokoju.
Przy spawaniu kontrolera blaszka od niego odstaje od baterii, a po lutowaniu w kolejnym ujęciu już idzie wzdłuż baterii. Co tam się stalo?
Wygiales ja w przeciwna stronę czy co?
@Pan_Slon: filmik fajny, ale my mamy tym filmikiem przycebulić? Dwa programatory, mikroskop, ogrzewanie, zgrzewanie, jakieś dodatkowe baterie, jakiś dodatkowy śrubokręt do iphone'a... Na początku niby kilka prostych sprzętów, a później dochodza kolejne.

Filmik jako ciekawostka ok, ale nikt normalny, kto nie ma mini warsztatu do elektroniki się tego nie podejmie. Dobrze, że nie mam iphone'a.