Wpis z mikrobloga

W tym miejscu chciałem podziękować, wszystkim którzy wyjaśnili mi, czemu Tusk, nie ma czegoś tak podstawowego jak program wyborczy.
Szczególne podziękowania, dla tych, którzy zaczynali wypowiedź od „nie jestem za Donaldem ale”.
Brak programu, to wina wszystkich, tylko nie Tuska. Ogólnie, to dlatego, że Polacy to plebs i naród parobków a za granicą, są narody inteligenckie. Dlatego, za granicą mają programy wyborcze a u nas nie.
No i może, jak Donek prezentuje program wyborczy to albo jest to program PiS+, albo gdyby program wyborczy miał nogi, to jego program już dawno, by je sobie połamał i głupi ryj rozwalił
#4konserwy #neuropa #bojowkadonaldatuska #wybory #polityka
huncwot_ - W tym miejscu chciałem podziękować, wszystkim którzy wyjaśnili mi, czemu T...

źródło: Zrzut ekranu 2023-01-22 o 19.45.13

Pobierz
  • 12
@huncwot_: Koalicja Obywatelska ma ostatnio nawet bardziej populistyczne postulaty od PiSu. I co zabawne, zwolennikom KO jakoś nie bardzo to przeszkadza, mimo że sami często krytykują (słusznie) PiS za takie działania.

A najgorsze jest to, że nie wiemy czy te postulaty naprawdę zamierzają zrealizować, czy to tylko puste słowa.
@thorgoth: No ale przecież jest dużo ludzi (przynajmniej według wykopów) którzy chcą choćby ucięcia socjalu. Czemu do nich nie kieruje swojego programu a zamiast tego mówi że będzie
gwarantem dodatkowych emerytur i 500+
No ale przecież jest dużo ludzi (przynajmniej według wykopów) którzy chcą choćby ucięcia socjalu.


@huncwot_: ciekawe jaką metode badawczą przyjąłeś żeby dojść do takich wniosków. "Widziałem posta na mirko"?
Ogólnie większość ludzi chce socjalu, nie tylko w PL. Min. dlatego sytuacja z ubezpieczeniami społecznymi, po erze bismarcka zaczeła się systematycznie psuć prawie wszędzie.
@thorgoth: nie pisałem o metodach badawczych, tylko o opinii wykopowych ekspertów.
Czyli jednak ludzie dobrze odbierają świadczenia socjalne i Tusk, wbrew oczekiwaniom wykopów, nie będzie im ich odbierał
wbrew oczekiwaniom wykopów, nie będzie im ich odbierał

@huncwot_: w dużym stopniu? Wątpie. Max co się spodziewam to likwidacja okolicznościowych kiełbas wyborczych typu N-ta emerytura tuż przed wyborami. Większość socjali zostawi bo musi
@huncwot_: powiedzieć że polityk nic nie musi to tak jak powiedzieć że żeglarz nie musi zważać na wiatr.
Choć w zasadzie są tacy żeglarze, zdryfowali w odmęty korwinizmu ;)