Wpis z mikrobloga

Ale gówno. :)
W starym vipopk.ru wpisując tag od razu było widać ilu obserwujących, w nagłówku tagu można było go zmienić zwyczajnie wpisując, teraz nawet tego nie ma. :)
A dodawanie obrazków nadal śmierdzi latami 90-tymi. Na #hejto możesz obrazek dodać przez przeciągnięcie z pulpitu, z innego okna przeglądarki, albo robiąc zwykłe Ctrl+V.
Dla Białka to czarna magia. :P
I ten pasek przewijania na 8 pikseli... Matko bosko, co za imbecyle. :)

#wykop #nowywykop #januszeprogramowania #frontend
Opornik - Ale gówno. :)
W starym vipopk.ru wpisując tag od razu było widać ilu obserw...

źródło: 8px

Pobierz
  • 3
@Opornik: przecież upload przez przeciągnięcie działa, tylko musisz wcelować w widżet dodawania wpisu (dalej będę pisał prościej - widżet), a nawet robiąc to niechlujnie, w dowolne miejsce na widżecie dodawania wpisu.

No, chyba że chodzi ci o to, aby można było dosłownie w dowolne miejsce strony przeciągać, aby założyć, że obrazek ma trafić albo do aktywnego widżetu, albo w przypadku braku aktywnego, zakładać, że ten trafi do unikalnego jedynego potencjalnego widżetu
@Opornik: na wykopie był dodatek do tampermonkey, gdzie też się dało CTRL-V wklejać obrazki. Nie ukrywam, że mega mi to ułatwiało życie, teraz oczywiście nie działa. Nawet napisałem do autora czy da radę go zaktualizować, to się okazuje że owszem da sie ale pod FF zaczęło wywalac inny błąd.

Teraz jest najlepszy czas na zgłaszanie swoich uwag czy funkcjonalności, bo za 1-2 miesiące uznają że robota skończona i będzie jak dawniej