Wpis z mikrobloga

To jest naprawdę obrzydliwe, irytujące i jednocześnie smutne jak FAS wykorzystuje swoich bliskich z rodziny wraz z duetem Baobab - Mariusz do zgarniania pieniędzy i to jeszcze w taki sposób.

Już się zaczyna klasyczny, skąpy i egoistyczny obłudnik ten którego znamy z 2019/2020.r. Teraz pod przykrywką odsiadki roku w więzieniu FAS będzie szukał tylko kolejnej wymówki, że on musi odpocząć, coś przemyśleć i leci w sumie na hotel spać w wygodnym, czystym wyrku na nieobszczanym materacu. Ten człowiek w mojej ocenie nie ma już czegoś takiego jak sprawy prywatne o których rzekomo ciągle mówi na kamerce po czym wychodzi z meliny uważając jednocześnie aby to nie wywinąć fikołka na moczu Jacy albo Mariusza z poprzedniej libacji. Co on niby ma do załatwienia? ZUS opłacić? Do banku iść po leasing na firmę? Serio #!$%@?, ten typ jest już i będzie uzależniony tylko od kamerki Logitech stojącej na zasyfiałej meblościance, która rejestruje 24/7 życie jego rodziny i "kolegów". I powinien tam qurwa siedzieć z nimi, rozmawiać, wymyślać to co lepsze pomysły aby zabawiać widzów, a nie olewać sprawy mieć wszystko w pompce, bo kasa i tak schodzi. Ok, Baobaba mi tam nie szkoda w sumie. Obrzydliwy typ, który tylko śpi, żre i wyżywa się na Mariuszu, bo ten olaboga zahaczył go łokciem podpierając o kanapę w walecznej próbie o wstanie w kierunku do kuchni. Albo te akcje z wyciszaniem mikrofonu, bo ponton musi pogadać ze słonicą przez telefon. Jakby serio nie mógł wyjść do kuchni i pogadać? Mega irytująca jest taka lekceważąca postawa. Jeszcze ta akcja, że nie miał na Taxi i hugo w to, że Tucznik zapłaci, on nie ma i nie jest mu z tym w ogóle wstyd. Nawet nie usłyszałem dziękuję w stronę Fasa w zamian za podwiezienie tej jego grubej dupy pod Urzędniczą. I tu życzę aby jak najszybciej wróciło do niego to co wyprawiał ten grubas i to jak traktował widzów. Wracając. Fas do pracy nie pójdzie, bo jakiej? Głowy do prowadzenia firmy nie ma, bo jakiej? Nawet gdyby założył hehe..firmę sprzątającą, to my wykopki szybko byśmy znaleźli dane firmy i zgnoili ją na opiniach Google czy GoWork, tylko po to, żeby tuczence firma szybciutko upadła, także własną firma? Manewr niemożliwy. Tucznik powinien z nimi tam siedzieć, dysponować kasą wspólnie i inwestować w urzędnicza, Kupić czasami jakiś lepszy catering dla aktorów, wysłać Jace do lekarza, ogarnąć leki, suplementy diety itd. A tymczasem FAS kupuje iPhone 13 PRO + najdroższego case jakiego może sprzedać Ci Apple, wykupuje pakiety na siłownię, stołuje się po knajpach i całe dnie go nie ma na melinie, bo sprawy prywatne.

Ok! Coś tam mamrotał o drzwiach "antyprzeciwkowłamaniowych" za 5 koła, ale chyba pod pretekstem tego, że wszyscy widzieli dziurę w drzwiach zamiast wizjera XD
Tak btw. Przecież jeśli widział to jakiś pojeeb z Torunia, to jaki to problem dla niego iść tam i wrzucić petardę przez dziurę w drzwiach? (Łoboda czytasz to?)

I jeszcze ta jego infantylność. Chłop ma 30 lat w tym roku i cokolwiek spotka go złego, to pierwsze co krzyczy, to: MAMA XD

- Mama, uderzyłem się w stopę!

- Mama, prąd mnie kopnął!

- Mama, gdzie jest koperta?! MAMA MAMA MAMA! XDDDDD

Daniel, debilu. Serio powinieneś dziękować nie wiem komu, ale zgarnąć na chatę cztery niepełnosprawne umysłowo osoby, które nie czują dyskomfortu bycia oglądanym i obrażanym, wyśmiewanym za 3 zł i zarabiać na tym umówmy się niemałe pieniądze, to naprawdę trzeba mieć fart. To nawet Najman nie jest takim szczęściarzem jak Ty, że robiąc coś, tak fatalnie, zarabia takie pieniądze, bo Ty w porównaniu do niego nie dostajesz po łbie - jeszcze.

#danielmagical #patostreamy #goha #urzednicza #fammemma
  • 20
@folwgnag94: on ma rozdwojenie jazni jakis stream robil z 2 dni temu z galerii i baobab bodajze albo ktos inny rzucil do niego tekst ze tak sie zagadal z panna ze nie zaplacil 100zl za portfel gdzie za 15 minut facet w kebabie wydaje mu 10zl ze 100 i robi wielka afere ze "oszukal mnie nie dyche mi wydał" to sa egoistyczne zachowania zas z drugiej strony mam tez taka rozkmine
@CrazyHaze: Z tym rozdwojeniem to w sumie sporo racji. Pisałem już kiedyś o tym, że Daniel bardzo szybko zapomina co robił chwilę temu. Poniżej podam przykład:

Fas siedzi i pierdzieli klasycznie o serduszkach na czacie i o tym, że za DOKŁADNIE 21 minut ważna informacja o jego Soni i jej wizycie u weterynarza np. Aresen coś tam duka do tucznika, po czym owy tucznik irytuje się tym, że Arsen się jąka,
@folwgnag94: to sie tez nazywa hustawka humorow on juz sam nie wie czego chce sam ostatnio na streamie rzucil ze zmienia zdanie co 5 minut pomyslow ma co chwile z jednej strony spoko bo to ludzie beda ogladac cos ciekawego dzieje sie tylko #!$%@? nie w te strone wczoraj rugał jacka pol streama gdzie zaraz glaszcze mariuszka po glowie jaca jest jaki jest ale najbardziej mi go szkoda i lukasza reszta
Bardzo dobrze napisane. Dodam od siebie, ze on nie zna pojecia wstyd. Jak to jest mozliwe, ze nie oplacaja czynszu od 6 lat? Ten kraj to kpina. Duzo jest potrzebujacych, a taki blazen kasuje donejty i wlascicielowi mieszkania smieje sie w twarz. Policja sady pogotowie. Przepalane pieniadze podatnika bo jakis blazen zyje na czyjs koszt. Kpina z kosciola i religii to wisienka na torcie. Jutro sle maila do prokuratury bo poragrafow tam
@folwgnag94: a to mało meneli w Toruniu jest ?
Jak się jaca czy menelica przekręcą to znajdzie się kogoś innego.
Tucznik się nie będzie starać i nie skończy strima póki wystarczy posadzić menela Mariusza i lecą donejty.
@folwgnag94: Im mniej hamulcowego FASa na streamach tym lepiej, najlepsze streamy były jak Gruby wyginał na hotel a na streamie była Goha, Garbaty, ewentualnie jakiś Aaarsen/Małysz/Seba i randomowi goście z ulicy. A to że niestety FAS nie jest nauczony normalnych ludzkich odruchów że wypadałoby aktorom zapewnić jedzenie to już inna sprawa, tygodniami będą jeść zupki chińskie albo resztki po FASie chociaż dla niego to kilka kliknięć na Pyszne.pl i zerowy wpływ
@folwgnag94: Tucznik to jest syndrom wiecznego biedaka, on nawet jak będzie miał kasy jak lodu to ostatecznie i tak wszystko przepieprzy i zostanie z niczym. Pieniądze się takich ludzie nie trzymają, a oni są za głupi by je inwestować. To samo jest z jego nemesis, rafonixem czy strzegomiańskim baronem.