Wpis z mikrobloga

@ptakdodo: Skoro zostałem wywołany do tablicy spieszę z wyjaśnieniami.
Karygodnym błędem białego człowieka jest zrównanie z Filipin z Tajlandią i seks turystyką.
Serio Słyszałem już to milion razy od znajomych Polaków , brytyjczyków " jak tam Twoja Tajska dziewczyna? Jak tam Tajlandia i ladyboye".
I pomimo iż z pozoru filipiny wydają się,podobne do Tajlandii to jednak są 10x bardziej konserwatywne niż Polska. Rządy Kaczyńskiego naprawdę,wydają się,liberalne w porównaniu do tego co
bo im ku... wierze :V Byłam na filipinach jako turystka , krótko i widziałam tych śmierdzących staruchów. Otyłych sk... .


@Justyna16: znam te uczucie.... masa emerytów starszych nawet od Damiana pod ręką z małolatami. I nic dziwnego, że lokalsi się oburzają bo wpływa taki wizerunek na to w jaki sposób filipiny są postrzegane. Dlatego w moim przypadku jest tylko rok różnicy między mną a mija dziewczyna.
@Justyna16: Tajlandia staje się na tyle „bogata”, że może sobie pozwolić i zaczyna plewić swoje kurorty z mało zamożnych starszych panów. Kto ma mało usd na koncie to robi przeprowadzkę na Filipiny lub do Kambodży (zazwyczaj do Kampot - skąd mogą być ciekawe vlogi wkrótce na innych tagach :)
Natomiast youtubowe filipińskie „pato” bije na głowę pozostałe. Trudno mi sobie wyobrazić osoby które przelewają im na konta jakiekolwiek pieniądze za pokazywanie
@Pong-Tea-Khon: wiesz jak ktoś jest naprawdę bogaty to nie szuka panienek na ulicy i pseudo portalach.Normalny czlowiek weryfikuje wiek a co do patologii to jest jej tam dużo bo stosunkowo dużo ekspatów. Ja w to wierzę (bo może jestem naiwna) że wielu facetów znajduje tam normalne partnerki.Ale jak ktoś jedzie z zalożeniem że "wyrwie" azjatkę to jest chore. 60 latek myśli że jest taki fajny i nie czuje że chodzi o
@Justyna16: Na 2 mln % Filipiny są ładniejsze i tańsze niż Kambo, to bez dwóch zdań. Tylko ci panowie którzy w swoim kraju uchodzili by co najwyżej za dziadków spod budki z piwem tam czują się jak conajmniej „prezesi” międzynarodowych koncernów ;) Prezesi pełna gębą których czasami na tak dalekie podróże jak Filipiny po prostu nie stać więc biorą najtańszy autobus i jadą na rok do Kambo, potem wracają z powrotem
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: jednak jak się posłucha tego dalej, to widać jak system sądownictwa tam nie działa: nie składali zeznań, nawet adwokat ich chciał wydymać, a za sam fakt bycia obcokrajowcami mają mniej praw niż gówno w lesie (brak prawa do obrony), co oznacza że to jeden z tych gównokrajów w którym jak masz pecha to wsadzą cię bo tak. To powinno pójść jako ostrzeżenie dla sugar daddy, którzy myślą że poruchają tam
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: no właśnie chyba nie działają, skoro odmawia się podstawowego prawa do obrony oraz uczciwego procesu, a rozprawa sprowadza się do średniowiecznych metod "Nie przyznał się ? Torturujcie dalej". W krajach azjatyckich, które są w teorii rozwinięte, jak nie jesteś lokalsem to nawet policja ma cię w dupie, więc wypadek na motorku by się skończył w zależności od tego jakiej narodowości był sprawca.

"My female friend got stalked and the kōban