Wpis z mikrobloga

@ptakdodo: Skoro zostałem wywołany do tablicy spieszę z wyjaśnieniami.
Karygodnym błędem białego człowieka jest zrównanie z Filipin z Tajlandią i seks turystyką.
Serio Słyszałem już to milion razy od znajomych Polaków , brytyjczyków " jak tam Twoja Tajska dziewczyna? Jak tam Tajlandia i ladyboye".
I pomimo iż z pozoru filipiny wydają się,podobne do Tajlandii to jednak są 10x bardziej konserwatywne niż Polska. Rządy Kaczyńskiego naprawdę,wydają się,liberalne w porównaniu do tego co
bo im ku... wierze :V Byłam na filipinach jako turystka , krótko i widziałam tych śmierdzących staruchów. Otyłych sk... .


@Justyna16: znam te uczucie.... masa emerytów starszych nawet od Damiana pod ręką z małolatami. I nic dziwnego, że lokalsi się oburzają bo wpływa taki wizerunek na to w jaki sposób filipiny są postrzegane. Dlatego w moim przypadku jest tylko rok różnicy między mną a mija dziewczyna.
@Justyna16: Tajlandia staje się na tyle „bogata”, że może sobie pozwolić i zaczyna plewić swoje kurorty z mało zamożnych starszych panów. Kto ma mało usd na koncie to robi przeprowadzkę na Filipiny lub do Kambodży (zazwyczaj do Kampot - skąd mogą być ciekawe vlogi wkrótce na innych tagach :)
Natomiast youtubowe filipińskie „pato” bije na głowę pozostałe. Trudno mi sobie wyobrazić osoby które przelewają im na konta jakiekolwiek pieniądze za pokazywanie
@Pong-Tea-Khon: wiesz jak ktoś jest naprawdę bogaty to nie szuka panienek na ulicy i pseudo portalach.Normalny czlowiek weryfikuje wiek a co do patologii to jest jej tam dużo bo stosunkowo dużo ekspatów. Ja w to wierzę (bo może jestem naiwna) że wielu facetów znajduje tam normalne partnerki.Ale jak ktoś jedzie z zalożeniem że "wyrwie" azjatkę to jest chore. 60 latek myśli że jest taki fajny i nie czuje że chodzi o
@Justyna16: Na 2 mln % Filipiny są ładniejsze i tańsze niż Kambo, to bez dwóch zdań. Tylko ci panowie którzy w swoim kraju uchodzili by co najwyżej za dziadków spod budki z piwem tam czują się jak conajmniej „prezesi” międzynarodowych koncernów ;) Prezesi pełna gębą których czasami na tak dalekie podróże jak Filipiny po prostu nie stać więc biorą najtańszy autobus i jadą na rok do Kambo, potem wracają z powrotem
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: jednak jak się posłucha tego dalej, to widać jak system sądownictwa tam nie działa: nie składali zeznań, nawet adwokat ich chciał wydymać, a za sam fakt bycia obcokrajowcami mają mniej praw niż gówno w lesie (brak prawa do obrony), co oznacza że to jeden z tych gównokrajów w którym jak masz pecha to wsadzą cię bo tak. To powinno pójść jako ostrzeżenie dla sugar daddy, którzy myślą że poruchają tam
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: no właśnie chyba nie działają, skoro odmawia się podstawowego prawa do obrony oraz uczciwego procesu, a rozprawa sprowadza się do średniowiecznych metod "Nie przyznał się ? Torturujcie dalej". W krajach azjatyckich, które są w teorii rozwinięte, jak nie jesteś lokalsem to nawet policja ma cię w dupie, więc wypadek na motorku by się skończył w zależności od tego jakiej narodowości był sprawca.

"My female friend got stalked and the kōban
@darth_invader: podstawowa zasada. Zanim gdziekolwiek pierwszy raz do jakiegoś kraju się wybierze robi się dogłębny research jak wygląda tam lokalne prawo w praktyce. Kraje Azjatyckie bywają zamordystyczne i w takim cywilizowanym Dubaju masz prawo szariatu, w Singapurze również bardzo restrykcyjne prawo. Zasada jest jedną respektuje się tam lokalne prawo i nie wychyla się z jakimiś przypałami mając 60 lat oglądając się za małolatami.
@Justyna16: jest taka możliwość osobiście znam filipinczynka którego złapali pod wpływem narkotyków miał też przy,sobie działkę. Dwa lata siedzi w więzieniu i nawet nie rozpoczęli procesu. Nie,wie kiedy wyjdzie pozostawił żonę z dzieckiem samej sobie.
@Pong-Tea-Khon: bo Tajlandia na dzień dzisiejszy nastawiony jest na seks Turystykę. Co prawda na Filipinach też znajdzie się golddigerów ale zdecydowanie mniej niż w Tajlandii.
Ale fakt masz rację, że Tajlandia gospodarczo bliżej do Polski niż do Kambodży czy Filipin.
@Justyna16: i sami filipinczycy popierają taki zamordyzm. Moja dziewczyna tłumaczyła mi , że jest w ten sposób bezpiecznej bo na Filipinach są napięcia na tle etniczno-religijnym.
Są islamistyczne ugrupowania na południu filipin które zaciekłe walczą z rządem. Tam gdzie byłem w Davao polskie MSZ odradza podróżować. Przy wejściu do jakikolwiek publicznych placówek, marketów ochrona cię trzepie. Sprawdzając torby, plecaki które trzeba zdeponować w szatni. Ulice patroluje wojko z kałachami.
Stawiasz się
@Towarzysz_Sobaka: a u nas wyborcy pis i konfy by nie popierali takich kar ? Tylko takie karanie , brak edukacji . resocjalizacji , koszmarne więzienia do niczego nie prowadzą. śmieją się ze skandynawskich więzień że niby hotel 5 gwiazdkowy tylko tam najmniejszy odsetek na świecie wraca do tych luksusów.
Myślę właśnie że działa,po co słuchać wyjaśnień pedofila?Bez zbędnego #!$%@? do mamra i nara.Podejrzewam że gdyby mieli wypadek na motorku albo na plaży to jednak inaczej by to wyglądało,służby nie są głupie,dokładnie wiedzą po co ci panowie tam byli.


@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: jak można mieć tak ograniczone myślenie? Jak nazwę cię pedofilem to znaczy, że z automatu można cię pozbawić wszelkich praw i kula w łeb nawet bez słuchania twoich wyjaśnień a co
@turok2016: Chłopcze jak dojrzejesz to zrozumiesz to zrozumiesz że definicje wszelkiej maści tworzą ludzie,czasem pod wpływem poglądów politycznych,religijnych,kulturowych,socjalnych etc. to coś dziś jest tak definiowane za dekadę będzie miało inną definicję,więc zalecam używanie mózgu do tworzenia własnych definicji,a nie biernym chłonięciu poglądów innych ludzi,i braniu ich za pewnik oraz życiowy wyznacznik.
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Przecież chcieli podymać pełnoletnie, laski się sciemnily z wiekiem. Zły research. Ja też staram się pukac małolaty 18-20, mimo że sam mam 37, małolaty da się nakręcić łatwiej + nie myślą o ślubach i innych pierdołach. Jeden lubi milfy drugi młode. Młode nie mają celulitu, zmarszczek i bagażu emocjonalnego + są beztroskie. Druga sprawa, że ich nie pukali , także wyrok 20 lat jest absurdem.