Wpis z mikrobloga

To co nie daje mi spokoju to, że ci wybrani ludzie są tak słabi może dlatego, że wybierał ich Wojtek z teamu x. W koncu bywal u Friza i Wujasa i jakis intetes tam krecili. Moze byl zaangazowany w castingi i w jakis sposob zainwestowal w ten program albo spolke. Dla mnie wybor porazka. Idealnie widac te 1-sekundowe rzucanie oka tylko na zgloszenie. Zgloszen bylo pewnie z kilkanascie albo kilkadziesiat tys i niemozliwe jest by nie bylo 1000x lepszych i ciekawszych osob w tym filmach. Nie dziwie sie tez, ze ludzie, ktorzy wysylali zgloszenia i nawet nie zostaly one odtworzone sie spruli. Wybrane osoby sa zalosne, na poziomie teamu x. Oliwier do Genzie i mozemy konczyc program. Nie wyobrazam sobie, by z tych osob jakakolwiek grupke stworzyc, ktora mialaby nagrywac rok daily. Nie ma najmniejszych szans, ze beda tych ludzi sledzic.. to bedzie porazka powtorzona po teamie x. Za szybko, zbyt niedokladnie dobierani ludzie i przez nieodpowiednich ludzi. No coz. Lepiej od razu niech zrobia T5M 3 i tym razem na castingi i przegladanie ogloszen poswieca pare miesiecy i niech wybieraja to osoby, ktore cokolwiek ogarniaja internety i psycholog.
Czemu nie szukaja osob takich jak Patec/ Bodzio/ OjWojtek/ Mortalcio/ Swiezy?? Tylko ludzi bez zadnego charakteru i kreatywnosci (co juz pokazali w zadaniach). Powinni w ogole wybierac starszych uczestnikow, stworzyc ekipe wiekowo do nich podobnych, 25+. Mam dosc takich malolatow po 18/19/20 lat nic nie wnoszacych.
#friz
  • 7
@corryand: Ta, bo ktoś mający 25 lat będzie skał do basenu XD A druga sprawa, przecież tą edycje wygra tylko jedna osoba, która będzie pomagać Genzie, więc żadnej porażki jak w TEAM X nie będzie
@danoneek: jakie? pracowac w korpo? Ja bym sie chetnie powydurnial na jakis filmikach (ale sam osobiscie nie chcialbym sie mierzyc z rozpoznawalnoscia i byciem meczonym przez dzieciaki gdziekolwiek wyjde). Ale mysle, ze jest sporo osob, ktore mysla podobnie i jakby zrobil casting na osoby 25+ to mialby zalanie zgloszen tylko oczywiacie filmy musialyby byc bardziej przemyslane np. w stylu Bandury
@corryand: No nie wiem niektórzy już myślą o przyszłości. Mieszkaniu samemu, a nie z całą bandą ludzi. Założeniu rodziny, ustatkowaniu się itp. Wiek 25-30 to idealny wiek na takie właśnie rzeczy. Daleko przykładu szukać nie musisz. Stara Ekipa już miała dość mieszkania razem, wszyscy wyrośli z tego
@danoneek: no nie wiem ja mam 29 i aniiii mysle o zakladaniu rodziny i nianczeniu jakiegos dzieciaka :D Wiem, ze jestem w mniejszosci ale jednak troche takich jak ja jest, ktorzy sa znudzeni konwensami i podążaniem jak owcy za tym samym schematem.. robienie dzieci i nianczenie ich przez kolejne 18 lat zycia rezygnujac w duzej mierze ze swojej wygody, wolnosci, lenistwa, spedzania wolnego czasu, sposobu na podroze z plecakiem (z dzieckiem