Wpis z mikrobloga

weźcie coś zróbcie z tą aplikacją bo to jest dramat, nie da się z tego korzystać
- nie ma wersji horyzontalnej
- w formularzach zdania nie zaczynają się z wielkich liter mimo takiej opcji w klawiaturze
- odpowiadanie użytkownikowi kasuje wszystko w formularzu i zastępuje nickiem osoby której odpowiadamy, zamiast dopisać nick w miejscu kursora. czyli jak chcemy odpowiedzieć kilku osobom albo dać wołanie w środku zdania to trzeba pisać z palca. jak cytujemy wiadomość to też trzeba osobę zawołać z palca, bo kliknięcie odpowiedz skasuje cytowany tekst
- zakończenie zdania w środku wiersza wykrzyknikiem wrzuci resztę wiadomości w spojler, choć to akurat nie tylko problem aplikacji. więc w zasadzie nie można używać wykrzykników aktualnie
- dodając pionowe zdjęcia zrobione telefonem do wpisu obraca mi je w poziomie niewiadomo czemu
- brak możliwości ustawienia pierwszej wyświetlanej strony, na przykład, żeby otwierając mikroblog pierwsze pokazywało mi gorące z 6h zamiast najnowszych albo otwierając obserwowane żeby pokazywało tagi a nie użytkowników na kompie automatycznie otwiera ta zakładkę która ostatnio przeglądaliśmy.
- propo obserwowanych to nie ma opcji pokazanie wszystkiego, tylko albo użytkownicy albo tagi
- brak możliwości zmieniania zakładek przesunięciem palca w lewo lub w prawo. tylko w powiadomieniach się da zmienić wiadomości albo wołania przesunięciem, wszystko inne - nie
- odpowiedzi i wpisy na mirko zlewają się, nie ma takiego wyraźnego odseparowania jak na stronie
- w aplikacji nadal nie ma żadnej informacji o powiadomieniach

na pewno dużo rzeczy pominąłem. na stronie już się w miarę przyzwyczaiłem i jeszcze jako tako tam działa wszystko, ale aplikacja jest praktycznie nie do użytku, proszę #wykop #moderacja zajmijcie się aplikacją.
@m__b @a__s #nowywykop #wykopbugi #aplikacjawykopu #wykop20
  • 8
@krucjan: ja też piszę o błędach w aplikacji wykopu.

Nie sprecyzowales we wpisie, że chodzi ci o aplikacje mobilną, ja czytać w myślach nie umiem.

Poza tym aplikacja webowa na smartfonie z kilkoma włączonymi modami działa lepiej niż aplikacja mobilna.