Wpis z mikrobloga

To i ja napiszę jako przeciętny użytkownik.

Jestem na wykopie pewnie z 7 lat.
Jestem tylko i wyłącznie użytkownikiem MOBILNYM. (android). Absolutnie nie używam przeglądarki.
Głównie czytam, czasem coś z komentuje, czasem o cos zapytam.
Wykop to nie jest moje życie tak jak coponiektórych tutaj.

Wykop to dla mnie źródło ciekawostek, gorące (bez czarnolistowanych patologi) oraz tagi które mnie interesują. Generalnie taka codzienna prasówka.

Wiele w życiu przeszedłem zmian serwisów. Facebook, Grono XD i jakieś inne. W ich przypadku po 1-2 dniach zawsze się przyzwyczajałem.
A tu? od 4 dni praktycznie przestałem korzystać z tego serwisu. Próbuję się przekonać ale no ku*** nie da się.

Przypominam, że piszę o apce:

- wykopaliska są za duże! widze 2,5 wykopaliska na ekranie. muszę skrolowac w dół i pochwili mi się odechciewa. Takze na starcie gubię cos co mogłoby mnie zainteresować.

- Mikroblog jest totalnie nieczytelny. Zlewają mi się wpisy z komentarzami. Po co w ogóle są widoczne komentarze przy wpisach. Żebym jeszcze więcej scroolował???

-szukanie tagów. ja #!$%@?. szukam sobie np. #lego we wpisach i są one ułozóne od najstarszych. Dopiero jak wybiorę TAG jest okej. No czemu!? bez sensu

-nie ma powiadomień, zero

-nie mogę znaleźć swoich komentarzy we wpisach! To już jest absurd.

Generalnie strasznie się męczę żeby używać apki w sposób jaki przed aktualizacją.

APKA jest totalnie nie USER FRIENDLY

Drodzy twórcy aplikacji, ja rozumiem, że macie gdzies fanatyków ale wykazaliście się totalnym brakiem szacunku do zwykłych użytkowników takich jak ja.
Dawno nie widziałem takiego upadku, braku profesjonalizmu.
pozdrawiam

UPDATE: robiąc ten wpis porobiły się jakieś POKAZ SPOJLER XD

#wykop #nowywykop #zalesie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jedmar: Administracja ma w dupie twoje uwagi. Ten portal zamienił się w zwykły januszex z typowo polską hierarchią organizacyjną gdzie każdy ma wszystko w dupie, tematy załatwiane są jako-tako żeby tylko wykonać swoje zadanie minimalnym nakładem i liczy się tylko dobre zdanie prezesa.

Założe się, że początkowy projekt oraz zamysł wersji 2.0 był bardzo dobry, jednak przez totalny wyjebizm został on wdrożony w jakimś drobnym procencie. Odbiór tego serwisu jest
  • Odpowiedz
- Mikroblog jest totalnie nieczytelny. Zlewają mi się wpisy z komentarzami. Po co w ogóle są widoczne komentarze przy wpisach. Żebym jeszcze więcej scroolował???

-nie mogę znaleźć swoich komentarzy we wpisach! To już jest absurd.


@jedmar: Dodaj sobie do przeglądarki mod - wpisy są czytelniejsze a Twoje komentarze są dużo lepiej widoczne.

"Wykop X - czytelne wpisy na Mikroblogu"
https://wykop.pl/wpis/70120567/android-instrukcja-dodawania-modow-stylus-wykop-x-
SebastianDosiadlgo - >- Mikroblog jest totalnie nieczytelny. Zlewają mi się wpisy z k...

źródło: tag

Pobierz
  • Odpowiedz
@jedmar
dokładnie mam tak samo, przewijając gorące nie wiem czy już czytam nowy wpis czy to ciągle komentarze do poprzedniego xD Tym bardziej w ciemnym trybie to jest bez sensu
POKAZ SPOJLER xDDDD
Ogólnie to wygląda tak trochę jak wykop otwarty w przeglądarce w telefonie, aplikacja była do tej pory mega spoko a teraz jest kupą ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@jedmar: Ciesz się, na iOS aplikacja w ogóle nie działa od kilku dni i ważniejszym błędem jest poprawienie pogrubienia loginu niż przywrócenie jej działania ;)
  • Odpowiedz