Wpis z mikrobloga

[Giveaway] [Dzień 1] [Shadowboard][WOŚP]
#rozdajo #shadowboard #wosp #polska #prezenty

Hej Wykopki,

Kiedy zobaczyłem, że zrobiliśmy te neonową cebule, to w zasadzie, lekko sie zdenerwowałem, no bo czemu akurat cebula w tym momencie (wybieralismy z puli) ? Potem jednak doszło do mnie, że przeciez to będzie piękny prezent dla was, bo Polacy Cebulacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie uważam, że Polak Cebula, ale skoro tak twierdzicie. Poland STRONK.

Lecimy, dzień następny akcji Shadowboard.

Czym jest Shadowboard?

Shadowboard to inicjatywa, (czarna tablica) na której pojawią się neony, zasugerowane przez was.

Akcją dla pojednania serc, zmierzająca do punktu kulminacyjnego, który ma miejsce w finał WOŚP 29.01, i w którym to dni serca Polaków są najbardziej otwarte.

Daj pomysł na prosty i zarazem piękny neon, a my go zrealizujemy w 48h.

Wybieramy TOPOWY komentarz, którego idea jest możliwa do wykonania w tymże czasie.

Wszystkie neony trafią na aukcje allegro dla WOSP.

Akcja dzieje się na r/Poland, r/Polska, wykop.pl, sprawdźmy, która to społeczność stworzy prawdziwe piękno.
guer - [Giveaway] [Dzień 1] [Shadowboard][WOŚP]
#rozdajo #shadowboard #wosp #polska #...

źródło: Screenshot_680

Pobierz
  • 20
@guer: Co ciekawe, nikt nie bierze udziału, świetnie. Chyba już nie wiem jak działa wykop. Co się stało z tym portalem : D?
@guer: ja coś wygrałem?

Zły moment, bo administracja postanowiła - bez uprzedzenia kogokolwiek - wprowadzić z dnia na dzień nową wersję Wykopu. W której nic nie działa, albo działa jak chce. Aplikacje mobilne nie istnieją, bo to co teraz jest to jakaś porażka.

Istotne dla Was powiadomienia bardzo średnio działają, z tego powodu (i kilku innych) nastąpił spory exodus użytkowników...
Może spróbujcie na hejto, bo trochę ludzi tam przeszło.
@guer: Btw, nie dziw się, że tu nikt nie wchodzi jak tagi nie działają. W ogóle. No chyba, że dodasz sobie #!$%@?ą kategorię po lewej, potem w nią klikniesz a potem magicznie z dupy klikniesz mikroblog i dopiero wtedy masz posty z tagu. Jest żenada straszna, obserwowanie tagu nic nie daje.
aha, ja to myślałem, że tagi naprawione?


@guer: powiedzieli, że tagi naprawili, ale za to powiadomienia z tagów nie działają więc nawet jak rozdajesz 100mln to może nikt się nie zgłosić. Podobno nad tym pracują XD Już pracują nad podstawową funkcjonalnością XD
@guer: Wszystko jest tak naprawione, że musiałem szukać posta jak przyszło powiadomienie, że mi odpowiedziałeś. Ile kosztowałby taki neon, dokładnie z cebulą ?