Wpis z mikrobloga

@sm_m
nie chodzi mi o fabule, lore itd. mechanicznie gra jest słaba, bossowie ssą po całości w porównaniu do poprzednich gier, poziom jest bardzo nierówny, mam wrażenie jakby walki wymuszały summony, bo są bardzo niesprawiedliwe
@ModeracjazKlanu: A to nie zauważyłem niesprawiedliwości, ale jedyne co mi się nie podobało to recykling bossów, żeby tego uniknąć mogliby ograniczyć liczbę lochów i uczynić je bardziej unikatowymi. Bossowie fabularni są bardziej interesujący i nie odstają od poprzednich gier.
@ModeracjazKlanu mam tak samo, specjalnie wszedłem na tag, żeby poczytać czy jest ktoś z podobnymi odczuciami. Potem napisałem jeszcze dłuższy komentarz co mi nie pasi, ale nowy wykop to gówno i tąpnięcie w jeden przycisk mi wyczyściło pole tekstowe, także tldr najgorsze Soulsy
@plasq: @ModeracjazKlanu Sekiro niepotrzebnie rozpatrujecie w kategorii klasycznych soulsów, a powinniście rozpatrywać ją jak powiedzmy niohy - gry soulsopodobne, z tym że sekiro w sumie to jest najbardziej oddalone od nich, bo ma inną koncepcję walki. Tak, też mam podobne odczucia i gra nie daje mi tyle funu co poprzednie części, to co jest tu gorzej zrobione to można by wymieniać i wymieniać, dlatego tak jak napisałem wcześniej, dla mnie to