Wpis z mikrobloga

"Prawie koniec?"
Witam.
W dniu wczorajszym skończyłem fabułę w God of War Ragnarok ????
Grałem prawie 14 dni po 1,5h, więcej czasu nie mialem :-(
To moja pierwsza gra na konsole i pierwsze granie na PS5 więc wybrałem najłatwiejszy poziom trudności.
Jeśli chodzi o grę to polecam każdemu. Gra ma same plusy - fabuła, postacie, zadania i oczywiście niesamowita grafika.
Na minus - czasami za długie dialogi no ale jakoś musi być opowiedziana cała historia.
Nie grałem wcześniej w żadnego GoWa ale bawiłem się wyśmienicie. Tak jakbym grał w jakimś filmie ????
Za każdym razem gdy odpalałem grę żona krzyczała żebym nie zaczynał bez niej - też się wkręcila.
Do gry pewnie jeszcze wrócę bo jest dużo zadań pobocznych których wcześniej nie robiłem.

A jeśli chodzi o konsole to chodzi miodzio. Zero przycinek, zero problemów. Stoi w pionie bo nie mam miejsca na półce. Na plus też tryb robienia screenów i nagrywania filmików.
Wcześniej miałem styczność tylko z PS2 i PS3 u kolegi i graliśmy tylko w Fifę lub NFS.

Teraz mam do wyboru granie w Wiedzmina 3 lub Cyberpunka. I chyba wybiorę tą ostatnią grę bo chce trochę odpocząć od białej broni.

Zamówiłem już Dziedzictwo Hogwartu ale marzy mi się też The Last of US ????
#playstation #ps #ps5 #godofwar #gry #konsole
kopek - "Prawie koniec?"
Witam.
W dniu wczorajszym skończyłem fabułę w God of War Rag...

źródło: 185c6afd0d137-screenshotUrl

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kopek
no gra miodzio, ja męczę na najwyższym poziomie i czasem daje popalić, ale to wina zmęczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cyberpunka polecam tam fabuła jest jak dobrze pamiętam na 15-20h, gra się spoko. Polecam Days Gone, Batmany no i jak nie grałeś to Red Dead 2 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@kopek
The last of us bierz w ciemno. Już pierwsze 20 min wbije Cie w fotel. Jeśli podobała Ci się fabuła w GOW to tlou was zmiażdży.
  • Odpowiedz