Wpis z mikrobloga

Na Wykopie klimat postapo. Wybite szyby, puste ulice, jakieś grupki zabiedzonych, nerwowych ludzi szwendają się tu i tam, próbując znaleźć sobie miejsce. Czuć jeszcze pamięć lepszych dni, tętniącego życia i poczucia bezpieczeństwa. Część ludzi podejmuje karkołomne próby odbudowy tego co było, część uciekła, szukając lepszej przyszłości. W porzuconej przestrzeni coraz śmielej panoszą sie weeby, furry i rumuny.

It's over

#wykop #nowywykop2023 #nowywykop #nowywykop20 #heheszki
  • 91
@czlowiekbutelka: No ja na reddicie sobie siedzę, ale nie jako zamiennik Wykopu. Polski content na reddicie jest #!$%@?, po prostu lurkuje sobie inne subreddity. Zawsze korzystałem z jedneog i drugiego, ale na pewno nie przeskoczę na polskiego reddita jako zamiennik wykopu.

Hejo - XD. Rozważałem to, ale patrząc na screeny, które ludzie wrzucają nie chce mieć nic wspólnego z tamtą stroną.

Lurkery czy inne grupki fejsbukowe to zbiory #!$%@?ów, których nie
Chcesz minimalne ramy i minimalny zestaw reguł


@Krisskow: dokładnie, dlatego w tych ramach treści szkodliwe/toksyczne powinny być jak najszybciej eliminowane. Jak ktoś chce się topić w smutku swojego #!$%@?, to niech tu zostanie, jak ktoś chce quality content, to niech idzie na hejto, proste.
@datester: No widzę. Tylko to Hejto chce przyciągnąć ludzi z Wykopu nie na odwrót. Do piekiełka Wykopowego jestem przyzwyczajony, to jest moja strefa komfortu.

Przykro mi Cię sprowadzać na ziemie, ale nie wszystkie portale są równe i nie są oceniane według całkowicie równych kryteriów, w całkowicie równy sposób. Może Ci się to nie podoboać, ale niestety rzeczywistość jest taka, że rzeczy które są #!$%@? w Hejto rażą 3x bardziej w kontekście
@czlowiekbutelka: @Krisskow @Krisskow @huudyy @Pepe_Roni @datester @Deadmau5

Dla tych co narekają na cenzure, musi być
Pytanie dlaczego portale jak Lurker, Banbye, jakieś alternatywy dla FB, Twitter Reddit czy kiedyś wykop miały mało odsłon i brak reklamodawców. Bo nie ma ruchu. Duży ruch generują wartościowy użytkownicy które przyciągają masy normalnych użytkowników.
Blogerzy, Podróżnicy, jakieś gwiazdy, politycy, samouczki, jacyś nauczyciele kodowania, angielskiego, japońskiego itp.

Jak portal typu Lurker a może wykop słynie z