Wpis z mikrobloga

Są jakieś firmy/propozycje dla ludzi, którzy ni #!$%@? nie potrafią programować w postaci stażu - praca połączona z nauką nawet za najniższą? Mógłbym nawet sprzątać pół dnia a drugie pół dnia się uczyć. Jesteś mechatrnonikiem z wykształcenia. Pracuje 10 lat jako kierownik projektu projektów przemysłowych do 2,5 mln PLN. Osiągnąłem mityczne 10k i prowadzenie największy projektów w mojej branży w kraju. Nic więcej z tego nie wycisnę. Mam spore oszczędności po rodzicach i mogę dać kilka kroków wstecz żeby osiągnąć coś większego w nowej branży. Mam 33 lata i chęci do pracy.

#programowanie
  • 7
@sipcabej: nie ma takich ofert, zwlaszcza teraz. Żeby się wbić na juniorke musisz niestety popracować po godzinach chwile, ogarnąć jakieś projekty własne, mieć coś do pokazania. Liczy sie skill i doświadczenie.
@sipcabej: imo najlepsza metoda, obczaj czy u Ciebie w firmie robią jakieś powiązane projekty it, zostań tam product ownerem, albo spróbuj wbić się tam do pisania kodu jako ekspert domenowy z tej mechatroniki, np w procesach zapisu zamówienia przez handowca czy coś takiego