Wpis z mikrobloga

Wykop obecnie działa jak gunwo i wiele rzeczy nie działa, ale sam zamysł nie jest zły i kilka rzeczy zrobili dobrze, za jakiś czas, po poprawkach, będzie się dało z tego normalnie korzystać

#hejto nie jest żadną alternatywą, przecież to takie same nieczytelne gunwo jak obecny wykop xD Będzie chwilowy pick a potem zdecydowana większość wróci na orlenkop

Pokrzyczą, pojęczą i po rewolucji będzie, jak zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop
Pobierz JanuszKarierowicz - Wykop obecnie działa jak gunwo i wiele rzeczy nie działa, ale sam...
źródło: comment_G2MgXmhNpis8obYCuybvcj3olSeUsYgq
  • 14
@JanuszKarierowicz: nowy wykop wygląda i działa jak gunwo i 5-10x dłużej się wszystko ładuje. Najgorzej że wykop to było moje życie i teraz nie wiem co ze sobą zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I niestety nie można tego zwalić na strach przed nowością, bo rzeczywiście tak zawsze jest, że jak coś nowego to ludzie narzekają a potem się przyzwyczajają. Niestety, ale w tym wypadku naprawdę jest mocno
nowy wykop wygląda i działa jak gunwo


@niech_ktos: a mi się nowe kolory podobają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Brakuje trochę funkcjonalności i trochę rzeczy trzeba naprawić, ale sam wygląd nie jest zły. A #!$%@? aplikacji mobilnej i zastąpienie jej PWA to najlepsza decyzja jaką mogli podjąć.
#hejto nie jest żadną alternatywą, przecież to takie same nieczytelne gunwo jak obecny wykop

@JanuszKarierowicz: jeśli mam się uczyć jakiegoś portalu od nowa, to wolę tego który nie jest obajtkową dziwką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bobito: na razie nie mogę się przyzwyczaić że nie ma aplikacji i że wysyłanie skrótem ctrl+enter nie działa i mi walą po oczach treściami 18+ (a chodzi o to by je ukryć a nie uwypuklać, kurła)