Wpis z mikrobloga

Mieszkał ktoś kiedyś z bałaganiarą? Da się to odmienić? Bo już nie mam siły. Laska zostawia niedopite kawy w połowie kubka, brudne naczynia po gotowaniu. Idąc do pracy wywala dwie półki z szafy na srodek pokoju bo nie może znaleźć ciuchów co chce. Próbowałem po niej sprzątać, ale się nie da. W dwa dni chatę z połysku zmienia w melinę. Kiedyś jak próbowałem ją wziąć na "czas" i nie zmywać naczyń to brudne naczynia stały 10 dni aż wymieklem. Czaicie? Urosły pleśń, jakieś grzyby w niedomytych garach i jej to nie przeszkadzało, brała ostatnie wolne naczynia z szafki i jadła obok tego. #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz wykopowajulka15 - Mieszkał ktoś kiedyś z bałaganiarą? Da się to odmienić? Bo już nie ...
źródło: gf-PVsc-KUba-vftf_balagan-w-pokoju-664x442
  • 44
@wykopowajulka15: Nowa szafka gdzieś z tyłu pokoju z półką pod spodem, gdzie może zacznie kłaść brudne naczynia na kupę od czasu do czasu, żeby nie leżały w przestrzeni użytkowej, a potem po czasie w końcu do zmywarki. Jak dobrze pójdzie, to nie za każdym razem grzyb się zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)