Wpis z mikrobloga

W sumie najgorszą zmianą w nowym wykopie jest to, że obserwowane tagi trzeba inaczej sprawdzać jak to było w 4.0.
Chociaż jak się patrzyło na screeny od innych, gdzie mają nawalone powiadomień o niedczytanych wpisach nie rzadko po 300-400 a i ponad 1000 to dla nich to jest dobra zmiana.

Teraz trochę traci sensu mieć w obserowanych dużo tagów, bo ściana treści jaka powstaje w samej zakładce obserwowane skutecznie odechciewa jej przeglądanie.

A i być na bieżąco z wpisami z danego tagu bardzo na tym ucierpi, bo trzeba będzie każdorazowo sprawdzać swoje zakładki aby być na bieżąco a to jest już uciążliwe.


#wykop #nowywykop #tagi #powiadomienia #przemyslenia
  • 7
Teraz trochę traci sensu mieć w obserowanych dużo tagów, bo ściana treści jaka powstaje w samej zakładce obserwowane skutecznie odechciewa jej przeglądanie.


@WuDwaKa: ale jak rozumiem, to po to są te kategorie. Możesz sobie porozrzucać te tagi po różnych kategoriach i wtedy nie będzie jednej dużej ściany, a sporo małych ścianek. Albo nawet jedna kategoria per tag.
@CytrynowySorbet: Tak, tylko wcześniej odczytałem powiadomienie z tagu i nawet nie zaglądałem na mój wykop. Niektóre tagi były obserwowane ale wyciszone powiadomienia. Teraz aby to samo zrobić to muszę w moim przypadku miec 15 zakładek po 20 tagów aby sprawdzić czy ktoś coś nowego nie napisał.
@WuDwaKa: tak, to nadal jest zrypane podejście. Byłoby fajne, gdyby było opcją alternatywną, bo ja tak samo, w mój wykop prawie nigdy nie wchodziłem, a w obserwowane tagi wchodziłem z powiadomień w tagach. I to było wygodniejsze, bo wydaje mi się (jeszcze nie próbowałem, może się mylę), że z kategorii nie będzie żadnych powiadomień o nowym wpisie.