Wpis z mikrobloga

Rzeczy do naprawy w #nowywykop
W sumie wolniej się ładuje, bo najpierw się ładuje placeholder a dopiero potem treść.

To najgorsza wada, ale jest jeszcze kilka:
* Animacja gdy kliknę przycisk "Odpowiedz". Lepiej żeby jej nie było albo żeby w ogóle mnie nie przesuwało, tylko żebym mógł pisać w miejscu który kliknąlem. Chcę na coś odpisać, i przesuwa mnie tak, że nie widzę na co odpisuję, widze tylko wyłącznie samo okienko wpisywania. No naprawdę...
* Brak możliwości powiększenia strony. Ja korzystałem z powiększenia 133%, a teraż już gdy lekko powiększę, przełącza się na tryb mobilny przez co pojawia się pasek na dole strony, pasek boczny (nawet w wersji cieńkiej) znika, a wolałbmym żeby nie znikał (wiem że jest hamburger menu ale nie wystarczy mi).
* Mniej widoczne pole tworzenia wpisu. Zlewa się z samymi wpisami. W poprzednim wykopie pole tworzenia wpisu było bardzo wyraźnie rozróżnione.
* Brak możliwości rozciągniecia pola tworzenia wpisu, przez co jest tylko malutkiej wysokości okienko tworzenia wpisu, ktre trzeba przewijać. O wiele gorzej tak się tworzy wpis.
* Lenny face są w bardzo wąskim okienku, który trzeba przewijać (sic!)

To zauważyłem zaraz po wejściu na nowy wykop, bo zobaczyłem że jest nowy wykop dosłownie przed chwilą.

#wykop #moderacja #administracja #wykopnext #wykop2023
  • 66
Jesteś pewien? Mi się wydaje, że od zawsze nie aktualizowało się bez odświeżenia :D


@mateoaka: Oczywiście że jestem pewien. Synchronizowało dodane przez kogoś wpisy w każdej karcie przeglądarki internetowej. Nie synchronizowało edycji/usunięcia komentarza, ale dodane się pojawiały same we wpisach.

jesteś pewien? Ja normalnie mogę usunąć wpis z ulubionych. I bardzo dobrze, bo (pewnie masa osób też tak robi) w ulubionych mam setki wpisów i artykułów. Mam czas to sobie nadrabiam
*Przyciski do zwijania "^ Kategorie" i "^ Kategorie własne" są irytujące, zajmują dodatkowe miejsce i nie powinno być takich przycisków. Te przyciski powinny być jak najszybciej usunięte.

Jak chcecie, to dajcie możliwość włącz/wyłącz konkretną kategorię (czy to własną, czy to wbudowaną) na podstronie Ustawienia czy gdzieś, a nie dodawać na wierzchu dodatkowy element interface, który też zajmuje miejsce... :/
* Link do odpowiedzi w Powiadomieniach do naprawy.
Bo działa tylko jak się kliknie link "Komentarz" w powiadomieniu, a nie jak klikniesz cały kafelek powiadomienia.
A i tak nie odsyła do komentarza, tylko przypina ten komentarz na górze, tuż pod wpisem, przez co komentarz jest bez kontekstu. Lipa.
* Przycisk Edytuj na Kategorii własnej, powinien być linkiem.
Kolejna rzecz z cyklu "klikanie kółkiem". Naprawdę nie lubicie ludzi używających kółka myszy...
Przecież to zwykły link https://wykop.pl/moje/xyz/edycja, czemu to zamykać pod onclick, a nie zrobić jako normalny link? Przecież link jest wygodniejszy. No ludzie!
* Jedna z bardziej irytujących rzeczy do usunięcia: Animacje po kliknięciu w "POKAŻ KOMENTARZE", "Odpowiedz" oraz przeskok podczas pisania w polu tekstowym.

Czuję się przez to, jakby mnie ktoś chwycił za łeb, i zwracał go tam gdzie chce żebym patrzył, zamiast patrzeć sobie tam gdzie ja chcę. Okropne.