Wpis z mikrobloga

Witam, czy jest jakas strona, ktora pokazuje sukcesy/propagande Rosji?
Inteligentna osoba oglada rowniez propagande swojego wroga, a poki co w calym Polskim internecie widac tylko Ukrainska propagande przez co trudno sie rozeznac i wyciagnac jakies sensowe konkluzje jak na prawde wyglada postep obu armii w tym konflikcie.

Tak samo powinien byc oddzielny temat i ludzie moze tam wrzucaliby poczynania rosyjskich wojsk? Bo temat o wojnie to 99% ukrainskie widea, a chyba nie chodzi o to , zeby jak debil ogladac tylko jedna wersje.

#pytanie #wojna #rosja #rosyjskapropaganda
  • 8
@BayzedMan: Chodzi o to, ze widac tylko widea z sukcesami Ukrainskiej armii tak jakby druga strona nie miala zadnych.
Wystarczy wejsc np. na sadistic w temat filmy z wojny i 99% to same sukcesy Ukrainy. Na wykopie jest jeszcze gorzej, bo jest cenzura + ta sama narracja. A ja szukam dla rownowagi jakiejs hard strony z rosyjska propaganda/sukcesami, zeby zobaczyc jak u nich sytuacja wyglada dla porownania, bo juz rzygam tylko
@Propagidator: Poniewaz ukraincy w przeciwienstwie do ruskich nie maja bana na zachodnie internety i strony.
Na oryx wejdz i tam masz zdjecia zniszczonych ukrainskich pojazdow.
Absolutnie nie rozumiem twojego problemu, teraz sie straszy ze rosja sie ogarnela i bedzie atakowac ukraine zmasowanymi silami.

Szukasz rownowagi tam gdzie jej nie ma fizycznie, bo nie moze byc. W rosji masz zbanowany twitter itp, wejdz na pikabu albo na jakis ruski VK czy telegram
Chodzi o to, ze widac tylko widea z sukcesami Ukrainskiej armii tak jakby druga strona nie miala zadnych.


@Propagidator: powiem tak wszystko zależy kto i jak szuka są konta na telegramie które wklejają tylko orkowe filmiki z rególy sączą też mocno #ruskapropaganda było też tu kilka użytkowników którzy przeklejałi te informacje,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BayzedMan: Tylko w tych zachodnich mediach i tak za dużo nie ma. Takie twittery to praktycznie sama cenzura, a mi chodzi o coś konkretnego. Pikabu też nic konkretnego nie ma, tam chyba nawet zakazano wrzucać znaleziska związane z wojną. A jeżeli chodzi o telegram to już jakaś myśl, tylko skąd znać te kanały kiedy nawet nie znam cyrylicy? XD

@bombastick
A znasz może te konta na telegramie? Bo kompletnie nie mam