Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

dzięki za pierwszy wspólny dzień na nowym Wykopie. Po porannym rozbiegu serwis działa znacznie sprawniej. W ciągu dzisiejszego dnia wprowadziliśmy szereg zmian w zakresie optymalizacyjnych, w kolejnym kroku będziemy poprawiać problemy pomigracyjne (czarne listy, brakujące dane).

Śledzimy też feedback i uwagi od Was, w szczególności dziękujemy za te konstruktywne jak chociażby: link: https://wykop.pl/link/6986725/robie-liste-rzeczy-ktore-wedlug-mnie-trzeba-poprawic-w-wykopie-2-0 czy link: https://wykop.pl/wpis/70061595/to-jeszcze-uzytkownicy-zrobia-testy-rozpisza-bledy. Wśród najczęściej pojawiających się dzisiaj uwag, zidentyfikowaliśmy kwestię wyraźniejszego oddzielnia wpisów i komentarzy. Pierwszą zmianę w tym zakresie już opublikowaliśmy - zerknijcie na Mikroblog. Dodatkowo zastosowaliśmy też większe rozdzielenie treści na listach oraz poprawiliśmy niekonsekwencję kolorystyczną.

Będziemy w stałym kontakcie z Wami i będziemy informować Was o tym nad czym pracujemy oraz jakie zmiany wprowadziliśmy.

PS Rozumiemy, że zawsze „przesiadka" do nowego interfejsu wymaga przyzwyczajenia. Mamy jednak nadzieję, że wraz z czasem spędzonym na nowym Wykopie wrastać będzie Wasza swoboda korzystania z niego. Tymczasem - pracujemy nad tym, aby dostosowywać nowy Wykop pod Wasze potrzeby.

Do usłyszenia!

#nowywykop #wykop #wykopchangelog
  • 307
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykop
1. wpisy i komentarze w trubie nocnym dalej sie zlewaja
2. powiadomienia push nie dzialajs
3. nie wiadomo nawet gdzie wpisac szukanego tagu
4. przydalaby sie mozliwosc ustawienia czy chce jakies pierwsze komentarze do wpisu widzuec
5. edycja i mozliwosc dodawania i usuwania tych
  • Odpowiedz
@wykop
Po co dajecie link jak nie da się niego kliknąć w apce xD
I ogarnijcie wykrzyknik! Spojler robi się wykrzyknikiem w nowej linii, a nie w środku.
  • Odpowiedz
@wykop Możecie mi wyjaśnić na #!$%@? dodaliście strony w wpisach w 2023r. gdzie każda strona stara się odchodzić od stron(NAWET WYKOP Z 2K2 CZY TAM KIEDY TO OBSŁUGIWAŁ XDXDXDXD). Możecie mi wyjaśnić na #!$%@? zrobiliście superslim pasek do przewijania strony? Możecie mi wyjaśnić na #!$%@? usuwaliście zakładkę tagi? Chyba tylko po to aby mówić że tagi działają bo i tak nie można tego zweryfikować XDDDDD Możecie mi wyjaśnić na #!$%@? zmienialiście
  • Odpowiedz
@wykop: Wy poważni jesteście? Udajecie Może i nie rozwiązaliście żadnych problemów, ale przynajmniej wprowadziliście nowe () Jesteście świetni!
Tyle czasu nad tym pracowaliście, a okazało się że byle małpy by potrafiły to lepiej rozwiązać
  • Odpowiedz
@wykop: Strona jest po prostu nieczytelna. Naprawdę to byłby taki problem żeby każdy mógł sobie w ustawieniach zmienić wygląd stary/nowy?
  • Odpowiedz
@wykop: tak na zdrowy rozum, po co mam wchodzić na wykop jak nie widzę obserwowanych tagów z mikrobloga?

P.S. Miałem nie wchodzić do jutra ale chciałem zobaczyć czy spokornieliście trochę. widzę że nie.
P.S.2 Będziecie dalej brnąć w to że jest lepiej to możecie dogadywać się z hejto żebyście dla nich pracowali bo nikt tu nie zostanie.
  • Odpowiedz
@wykop: zrób jakieś lepsze odświeżanie mikrobloga. Kiedyś była taka strzałka teraz nie ma i jak wciskam w mikroblog to nic sie nie dzieje i strona sie nie odświeża tylko trzeba f5
  • Odpowiedz
@wykop: a sortowanie gorących np. ostatnie 2h lub 1h można naprawić? Nawet żeby dało się z palca wpisać jak wcześniej.
  • Odpowiedz
@wykop: Zniknął link do Mój Wykop. Po jaką cholerę poprawiacie jakieś wizualne detale gdy później trzeba szukać oczywsitych dostępnych elementów interfaceu portalu?
  • Odpowiedz
co z apka na androida?

- aktualnie co chwila mnie wylogowuje,

- odpalenie filmiku z mikro skutkuje crashem apki

- brak mozliwosci kopiowania tekstu

- wchodzenia w linki niemozliwe

- brak powiadomien
  • Odpowiedz