Wpis z mikrobloga

Nowy wykop to musi być nowa seria, którą już wcześniej zahintowałem.
Akt Dominacji-Historia Realna LIVE
Seria rozpoczęła się niepublicznie 1 stycznia 2023, dzisiaj przeistacza się w serię publiczną i zakończy się 31 stycznia 2023.

Seria polega na przyglądaniu się codziennie moim speed runnerskim wyczynom.
Dzięki tej serii każda osoba może przyjrzeć się dogłębnie profilowi top 1 runnera w p0lsce, czyli mojej skromnej osobie.
Można wykorzystać to na swój sposób, na przykład iść śladami Mistrza i starać się robić te same achievementy po kolei, można też przekonać się, że naprawdę gram 3 lata z hakiem.
Całościowo miałem 7 miesięcy przerwy, których niestety nie da się zobaczyć w kalendarzu jako puste miesięce (jest tylko jeden taki), ponieważ moje przerwy wynikały z dwu tygodniowych banów, dwukrotnej trzytygodniowej przerwy na wiedźmina, 4 miesiące przerwy na metina2 (od grudnia 2021 do marca 2022) i jakieś inne krótkie przerwy z powodu stanu poczucia bezsensu i wypalenia.
Podczas przerwy na metina2, w kalendarzu widnieją achivy za 200 i 250 honor lvl, które nie są zaliczane do stażu, ponieważ był to czas, gdy farmiłem honor level afkując w akcie buntu)
Ze względów bezpieczeństwa moim publicznym profilem będzie dzisiaj stworzony Dark Iron Dwarf.

Aktualizacja profilu simple armory trochę czasu zajmuję, więc może to chwilę potrwać, zanim pojawią się nowe achievementy, jednak zapewniam, że będę się logował na tę postać codziennie i nie będzie takiej sytuacji, że we wtorek nie będzie pokazanych achievementów za poniedziałek.

Zapraszam do śledzenia.
https://simplearmory.com/#/eu/burning-legion/cechini/calendar
#worldofwarcraft #wow #dlapotomnych
Cechini_Mistrz - Nowy wykop to musi być nowa seria, którą już wcześniej zahintowałem....

źródło: Top1.Speed.Runner.W.P0lsce

Pobierz