Wpis z mikrobloga

@Zioman: szczerze mówiąc zawszę całą kasę odkładałem na gry, akcesoria, bądź konsole.

Ale przymierzam się by zacząć kolekcjonować także czasopisma.

Znasz innych pasjonatów których mógłbyś zawołać do wpisu?
@paypalowiec: niestety nie. Mam kilka konsol, najcześciej kupione jako niesprawne i naprawione (lubię przy tym podlubać, coś polutowac, wymienić ekran itp) na których sobie gram, ale to bardziej współczesna generacja. Przespałem moment, kiedy można było kupić na allegro nesa czy snesa za 20-30 zł, teraz wszyscy się na nie rzucają jak szaleni ;o
@paypalowiec: no dokładnie. A z drugiej strony często janusze z uk/usa mają dość kosmiczne ceny wysyłki i średnio widzi mi sę kupno czegoś za stówkę a przesyłka 300 zł :D

W Polsce jest w tym temacie niestety kiepsko... Polecam czasem na allegro poszukaj w kategorii 'pozostałe' - niektórzy fajne rzeczy wystawiają w błędnej kategorii, to czasami idzie coś ciekawego ustrzelić :)
@paypalowiec: miałem, ale posprzedawałem dużo, bo niestety finanse były jakie były, a chciał człowiek sprobowac nowszego niestety.

Miałem : Atari 65XE z magnetofonem, gameboy pocket, color (+ flashcart 16mbit do gbc, ultra rare stuff, sprzedałem dawno :D), advance, ps2 fat + network adaptor + hdd, gamecube czarny piękny :3 Potem kupione PSP Slim 2000, z bitym wyswietlaczem (wmieniłem ekran, nowe elementu obudowy), NDS lite biały, wymieniałem touchscreen. Wszystkie sprzedałem prędzej czy
@paypalowiec: do 360tki dokupiłem np jeszcze połamanego Kinecta, którego poprawiłem, złozyłem do kupy i mam totalnie sprawny za niecałą stówkę, zamiast stówek 5 - także nie wiem jak bym nazwał moje hobby :D
@Krupier: zgadza się. dostała ode mnie i żony na urodziny w zeszłym roku.

żona też pasjonatka klasyki gier jednak od kiedy 7 miesięczny syn wstaje i ciąga wszystkie kable które złapie straciła zapał do mojej kolekcji :)
@paypalowiec: jak to nie jest? Sam pamiętam jak wklepywałem komendę ← + L + "RETURN", więc dla mnie jest jak najbardziej "super hobby", oraz sam chciałbym się tym zajmować, ale finanse nie pozwalają :( Chętnie poczytałbym o Twojej historii z branżą elektronicznej rozrywki ;) Walnij #konsolepaypalowca, czy cuś ;)
@paypalowiec: tak, z pozostałych już niestety tylko N64, PSX oraz PS2. Wcześniej były na pokładzie m.in.: GC, GBC, PSone, DC (moja ulubiona konsolka mimo kiepskiego wsparcia gier), a jeszcze wcześniej klasyka- C64, Amiga...