Wpis z mikrobloga

@Zioman: szczerze mówiąc zawszę całą kasę odkładałem na gry, akcesoria, bądź konsole.

Ale przymierzam się by zacząć kolekcjonować także czasopisma.

Znasz innych pasjonatów których mógłbyś zawołać do wpisu?
  • Odpowiedz
@paypalowiec: wołaj jakby co, w Polsce to niestety bardzo wąskie hobby, ciężki dostęp, perełek praktycznie nie ma, a jak sie zdarzają to janusze chcą kosmiczne pieniądze. Nigdy nie będziesz amerykaninem znajdującym na strychu/garażowej wyprzedazy perelki za 2$ ;_;
  • Odpowiedz
@paypalowiec: niestety nie. Mam kilka konsol, najcześciej kupione jako niesprawne i naprawione (lubię przy tym podlubać, coś polutowac, wymienić ekran itp) na których sobie gram, ale to bardziej współczesna generacja. Przespałem moment, kiedy można było kupić na allegro nesa czy snesa za 20-30 zł, teraz wszyscy się na nie rzucają jak szaleni ;o
  • Odpowiedz
@paypalowiec: no dokładnie. A z drugiej strony często janusze z uk/usa mają dość kosmiczne ceny wysyłki i średnio widzi mi sę kupno czegoś za stówkę a przesyłka 300 zł :D

W Polsce jest w tym temacie niestety kiepsko... Polecam czasem na allegro poszukaj w kategorii 'pozostałe' - niektórzy fajne rzeczy wystawiają w błędnej kategorii, to czasami idzie coś ciekawego ustrzelić :)
  • Odpowiedz