Wpis z mikrobloga

Witajcie
Piszę do was z prośbą o pomoc .Jestem nowym użytkownikiem serwisu wykop.pl
Obserwuje serwis od dłuższego czasu ,ale dopiero teraz założyłem konto.
Chciałbym stworzyć post dot. WykopEfekt dot wsparcia zbiórki lek chorej dziewczynki z SMA
Czy jest moze ktoś kto mógłby mnie poinstrułować jak to zrobić
  • 5
@Caristo19: jedna sprawa, że to średni czas na takie znaleziska, bo dziś była aktualizacja serwisu i wszyscy są na tym skupieni, inna sprawa, że zbiórki SMA raczej cieszą się średnią popularnością na vikop z racji wielu kontrowersji wokół nich, a kolejna, że zbiórka od zielonki też ma marne szanse się przebić.

Ale ogunie to masz po prawej na dole ekranu taki przycisk z plusem. Klikasz go i dodajesz znalezisko. Wklejasz link
@iEarth: Dzięki zainfo będę próbował ,ogólnie zbiórka trwa już jakiś czas jest zweryfikowana .50% kwoty już jest zebranej.
Wpadłem na pomysł ze może jakoś przyczynie się do zwiększenia kwoty zbiórki

Z góry dzięki
A powiedz mi co sądzisz o pomyśle stworzenia akcji np.#orlendlaigi...już tłumacze mój tok rozumowania

w ostatnim czasie Orelen nie miał dobrego PRu,biorąc pod uwagę "moc" tego serwisu i liczebności użytkowników pomyslałem żeby zrobić wykop efekt i zachęcić użytkowników do "nawoływania"(nie wiem czy dobrze to napisałem) Orlenu (ponieważ wiem,że jest tu obecny na tym serwisie) .Być może wsprarli by jakoś akcje zbiórki.....Prawdopodbnie się łudze i jestem naiwny ,ale tak już pisałem wyżej