Wpis z mikrobloga

@ThreadPool: bardzo fajne jest to że jak piszesz post to możesz odswieżyć strone albo wejśc w jakiś inny post i jak wrócisz to to co pisałeś dalej tam będzie no i ogólnie podoba mi się wygląd, na minus to ogólnie jest dużo bugów(czarne nicki, puste miejsce gdzie są nowe wpisy i inne rzeczy) no i szkoda ze trzeba przechodzić przez strony a nie schodzi się w dół w nowych postach
morgiel - @ThreadPool: bardzo fajne jest to że jak piszesz post to możesz odswieżyć s...

źródło: IMG_20221225_154319

Pobierz
Wygląd (po za brakiem czytelności gdzie kończą się komentarze do wpisu a zaczyna nowy wpis) nie jest jakiś totalnie zły, bardziej przeszkadza mi masa drobnych problemów, chociażby od wydajności, po powiadomienia które przekierowują do niczego a potem nie znikają, w zakładkach/kategoriach domyslnych (Sport, Technologia) nie działa czarna lista więc są bezuzyteczne, a nie da się ich skasować.
szkoda ze trzeba przechodzić przez strony a nie schodzi się w dół w nowych postach


@morgiel: no to akurat dobre, bo wiesz, gdzie jesteś, a zwykle takie strony się i tak wywalają i potem trzeba skrollować pół dnia, żeby wrócić do miejsca, w którym się było. Mnie się wtedy nie chce i zamykam.
Mega nieczytelna lista komentarzy. Bardziej to przypomina teraz jakąś stronę z newsami dla boomeró. Autor wpisu i liczba plusów nie są tak ładnie widoczne na pierwszy rzut oka jak wcześniej. Łatwiej będzie teraz propagandę i gównotreści serwować xD

Kontrast w trybie nocnym to porażka. Musiałem zwiększyć jasność ekranu, bo #!$%@? było widać.

I jeszcze ten popup z opcjami komentarza, który pojawia się na dole od ikonki mimo, że jest to na końcu