Wpis z mikrobloga

@Veillo: Najbardziej fascynuje mnie to jak ten typ zamilkł gdy tylko trochę więcej osób zaczęło się interesować czyim jest multi. Tyle darcia ryja, Slava Ukraini, memeski, Russia Hate Club, facet z palcem w górze i każdy głupi tekst jaki akurat trendował na wypoku, a tu nagle dezercja z pola walki propagandowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic dziwnego że ten napinacz coś się nie śpieszył na front. Całe
SuperFancyFretka - @Veillo: Najbardziej fascynuje mnie to jak ten typ zamilkł gdy tyl...

źródło: comment_1673898663LLmKdLJSnXbbwlJB3Mt0eD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SuperFancyFretka: przecież ci co agitują, to niezdolne do walki piwniczaki. w kraju muszą mieć z nich beke, jak opowiadają o "walkach" na wykopie. ostatnio np jeden ze mną "walczył" wmawiając mi Ukraińskich noblistów, którzy są noblistami, ale tylko na ukraińskiej wikipedii i w ich urojeniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SuperFancyFretka: Mnie oprócz tych głupot najbardziej wpienia że zakazują 'spamu' o współczesnym kulcie UPA i nierozliczeniu z historią, a jednocześnie sami co kilka godzin robią wstawkę o rosyjskich zbrodniach na Polakach, jakby to nam robiło jakaś różnicę ¯\_(ツ)_/¯ Zrobili z tych tagów śmietnik, swój własny folwark do wojny informacyjnej.
  • Odpowiedz
@SuperFancyFretka: jakim cudem on za coś takiego nie dostał bana?Na tym portalu to już ręka rękę myje widzę
@eeehhh: nie wolno wspominać o wołyniu i banderze no chyba że wyśmiewasz wołyń i wybielasz banderę bo inaczej jesteś onucą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wilk633: To jest raczej coś w stylu ''pogadamy o tym po wojnie, onuco!' a w międzyczasie cyk - kolejna ulica im. Szuchewycza.

Mnie bardziej 'rozśmieszyło' to, że pierwszy raz w życiu na polskim portalu nagle ktoś mi każe przepraszać za spacyfikowanie wiosek przez AK i politykę Piłdusdskiego w II RP... Niebywałe... po prostu niebywałe.
  • Odpowiedz
@eeehhh: ukraińcy stali świętą krową wykopu,zresztą oni nigdy nie zabijali i nie robili innym krzywdy GIGACHAD Zeleński już ci wszystko wytłumaczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak po wojnie ukry wypną na nas dupę bo interesy będą robić z francuzami i niemcami to ciekawe jak długo ta ukrofilia się utrzyma xD
  • Odpowiedz