Wpis z mikrobloga

Hej Mirki! Zachęcam do obejrzenia mojego reportażu na temat zaginięcia Iwony Wieczorek. Zebranie wszystkich informacji oraz nakręcenie tego materiału, zajęło mi ponad miesiąc, bo ta sprawa jest niesamowicie trudna, a ilość wątków przytłacza. We vlogu poruszyłem wszystkie istotne kwestie tej sprawy, a nawet dotarłem do właściciela Zatoki Sztuki, czyli Marcina T. Ponadto, można powiedzieć, że zdemaskowałem mini grupę przestępczą od trzech kubków, do której należy „mężczyzna z ręcznikiem” – opowiedziałem, jak działają Ci ludzie, kim dokładnie są oraz dlaczego pozostają bezkarni. Zachęcam do obejrzenia i poniżej zostawiam link do znaleziska. Będę wdzięczny, jak docenicie moje chęci i wykopiecie, bo jako fan tego cudownego serwisu, mam małe marzenie, by moja praca trafiła na główną! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/6985715/iwona-wieczorek-moje-male-sledztwo-oraz-wszystkie-watki-sprawy/

#iwonawieczorek #csiwykop #kryminalne #polska #trojmiasto #gdansk #zainteresowania #policja #youtube #pokazmorde
kezu5osiem100 - Hej Mirki! Zachęcam do obejrzenia mojego reportażu na temat zaginięci...
  • 8