Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#sony #playstation PS5 wreszcie będzie miało pierwszą porządną grę. Są finansowo w #!$%@?, więc po bodaj 6 miesiącach robią deal z Microsoftem i będzie na PC. To trochę smutne, nawet bardzo, jak to wielcy i potężni, pionierzy, to oni wytyczyli szlak. No ale taka kolej rzeczy. PS5 gry drogie jak #!$%@?, wydajność... nie ma takiego pojęcia już od poprzedniej generacji.

Eurogamer jest pocieszny, właściwie to Digital Foundry, jak porównują ekran obok ekranu, ta sama gra na ps5 i xsx. Jakby ktoś nie wiedział, a był ciekawy, to nie ma różnicy. Jak gdzieś wychwycą ponad 20% różnicy to słabszą konsolę jak bura sukę #!$%@?ć, 5fps różnicy w jakimś dziwnym momencie gry i coś tak czuć, że DF to może pisać instrukcje, poradniki, walkthrough, sekrety, easter eggs I jak wbić wszystkie achievmenty. Ich książeczki, eBooki byłyby bezkonkurencyjne. Bo zanim znaleźli ten jeden #!$%@? moment, który ledwie ucieka naklejce błędu pomiarowego, to grę zrobili na 100%, drugie NG+ i dla pewności ostatni raz. Ich Speedrun od razu trafia jako nowy rekord.

Xbox GPU za 4zł, można w nieskończoność tworzyć nowe konta i tym genialnym mykiem głupi Microsoft robimy w trąbę. Jeśli dojdzie do tego, że Sony wycofa się z rynku gier, to będzie najczarniejszy dzień żałobny. Microsoft pakował miliardy dolarów, od zarabiania są Servery, Azure i im podobne.
Ale skoro nie ma już konkurencji to pora wystawić rachunek. Jednak Sony nie miało takich drogich gier, usług ani sięci.

Takie będą nagłówki wiadomości, oczywiście że Sony w dupie się poprzewracało, wydaje im się, że na prawdę podnieśli ceny gier w dobrym momencie. W USA jest bezrobocie dwucyfrowe. To kuriozum jakieś. Ciekawe czy split nadal jest udziałowy, znaczy np. Sony 5% za sklep, 20% za pudełkowe itp itd a dewom przykręcić działkę, dorównać do starej.
  • 4
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: @korbuzz: @Lookazz:
ale #!$%@?łem, nie z pijaństwem i innymi regulatorami nastroju . Wysłałem to z telefonu załączyłem na pewno ss nie było błędu żadnego wszystko ok. bo wiadomość ważna jest w owym zrzucie ekranu. tekst to tak sobie luźne poglądy moje, konkretnie tutaj jeden - microsoft powoli, ale skutecznie zmierza na tron, jest tylko jeden i to ten sam, z którego decydowali o wszystkim jak im się podobało.