Wpis z mikrobloga

Polski ciągnik Ursus 3514 na Antarktydzie! Maszyna pracuje na Polskiej Stacji Antarktycznej Imienia Henryka Arctowskiego i służy tam w zasadzie do wszystkiego, w tym także do wyciągania łodzi z wody (stąd też kiepski stan blacharki)

To dość rzadki w Polsce model, ponieważ był niedużo tańszy od większego brata 4514 i większość rolników wolało dopłacić i kupić nieco większy ciągnik stąd też ich mała populacja.

#motoryzacja #traktorboners #ciekawostki #rolnictwo #podroze #polska
Pobierz Matheo780 - Polski ciągnik Ursus 3514 na Antarktydzie! Maszyna pracuje na Polskiej St...
źródło: comment_1673885679VvU4ufZ1VyVcRPnskugwGJ.jpg
  • 6
@Matheo780 kiedyś był na yt kanał arktyczny Ursus, gdzie gość pokazywał życie na warsztacie na stacji badawczej. Naprawiali tam właśnie tego Ursusa, Ostrowka, jakieś spychacze itp. W tle było również widać nowego Ursusa prawdopodobnie 11024 z turem
@Figiello95: właśnie widzowie mi pisali pod filmem o tym, ale ja tego nie widziałem :( Natomiast ten temat mnie nurtuje i czuje trochę niedosyt jeśli chodzi o polskie maszyny na biegunie, dlatego też rozważam dograć odcinek uzupełniający, bo dotarłem do zdjęć tych sprzętów