Wpis z mikrobloga

Ludzie którzy piszą ze Ferrari znokautuje Laszczyka w stójce nie wyciągnęli żadnych wniosków z walki Szeligi z Normanem. Ferrari ze swoją technika nie ma kompletnie najmniejszych szans ustrzelić Laszczyka, Szeliga tez był większy i silniejszy od Normana a był po prostu upokorzony. Niemniej jednak wielcy sportowcy są również odklejeni, bo jeśli Łaszczyk nie ćwiczy zapasów i parteru to Ferrarka powinien bez najmniejszych problemów go obalić i bawić się z nim jak z dzieckiem przy takiej różnicy masy. Argumenty sportowców na temat tego jak to Laszczyk umie trzymać dystans są mega zabawne bo bokser nie ma bladego pojęcia jak trzymać dystans do obaleń, to jest inna dyscyplina sportu całkowicie. Jak głowa dojedzie do Amadi easy win w parterze
#famemma
  • 18
Czym innym jest Norman - zawodnik MMA. A pięściarz który nie ogarnia gardy w MMA, musi nagle myslec o tym żeby chronić nogi, uważać na kopnięcie i sprowadzenie przez co albo się zamknie w bokserskiej gardzie i ferrari go obali albo nie będzie wiedział przed czym się bronić i są szanse że dostanie w łeb
@Telo7: dlaczego ty porównujesz walke normana z szeliga do ferrariego z leszczykiem? XD norman jest chyba o 2 cm wyższy i też jest nabity dobrze + wiadomo jest zawodowcem i kazdego raczej kazdego freaka by #!$%@?ł w mma a tutaj leszczyk jest o 10 cm mniejszy, nie ćwiczy parteru i liczy tylko na to że będzie szybszy i go szybko skończy a nie zdziwiłbym się jakby ferrari w niego wleciał i
@Telo7: ja mam wrażenie, że tylko idioci tak twierdzą xD przecież on te cepy będzie widział z kilometra, jedyna szansa jest taka, że serio wymasteruje obalenia i po prostu przewagą kilogramów jakoś to skończy, pytanie jak z defensywą u łaszczyka, a podejrzewam, że nad tym najmocniej pracuje
@Telo7: tylko że łaszczyk to jest taki dałn że nie ćwiczy parteru, on dalej sobie trenuje boks xD Myśli że taki z niego sportowiec że to wystarczy a może się zdziwić.
@Telo7: ale skąd wgl wiadomo, że ten Łaszczyk nie ćwiczy parteru? Nie śledź go, ale aż mi się nie chce wierzyć, że jest taki głupi i może specjalnie tak podpuszcza ferrariego. Nawet Brodnicka robiła treningi parterowe, wiec tutaj jak Borek ma nad nim piecze nie wierzę, że pozwoliłby na taka amatorkę. Chyba, że to jest jakaś ustawka i gość przyszedł po hajs i w dupie ma wynik walki.
@Telo7: ja bym nie bral na powaznie tych tekstow o braku przygotowania parterowego. Nawet gdyby sam byl polglowkiem i o tym nie myslal to z pewnoscia jego otoczenie o tym pamieta.
Nie zaskocze sie jak sie okaze, ze typ z mniejsza masa zdeklaruje ferrarke nawet w parterze udowadniajac ze w pare miesiecy dyscypliny na luzie mozna przeskoczyc „wieloletnie doswiadczenie freakowe” amadeusza
@Join_Da_Tag nie sądzę żeby się nadział tak mocno żeby 60 kilowy zawodnik go uśpił jednym ciosem. Chyba że to się stanie już w połowie drugiej albo trzeciej rundzie to może na wycieńczeniu tak ale to też raczej do g&p doprowadzi a nie czystego nokautu
@Telo7: Jak ktoś zestawia umiejętności pretendenta do walki o tytuł MISTRZA ŚWIATA z osiedlowym bijaką rzucającym randomcepy i stawia cokolwiek na ferrariego, to aż mnie brzuch ze śmiechu boli.