Wpis z mikrobloga

Rok wyborczy, wiec myślę czy nie ożywić kanału na Yt i nie nagrywać filmów od byłego Konfederaty, do obecnych. Tematy jakie chciałbym poruszyć to: Czemu przestałem popierać Konfederację, jak konfederacja manipuluje wyborcami, jak bardzo popsuło mi się zdrowie psychiczne przez 10 lat bycia w środowisku Konfederackim, jak działają szuro-media typu wrealu24, czemu Konfederacja nie różni się od innych partii, Jkm - najbardziej socjalistyczny poseł, wały konfederacji wiele części i inne. Jest jakiś sens nagrywać takie filmy, czy szkoda strzępić ryja, bo sekta i tak będzie miała się dobrze ?

Konfederacja/Konfederaci = wszystkie ruchy Korwinistyczne i szuro-prawicowe.

#konfederacja #4konserwy #bekazprawakow #polityka #neuropa #bekazkonfederacji
  • 13
  • Odpowiedz
@Neobychno: konfa nie ma wyborcow tylko wyznawcow, to jest sekta. Trafisz tak jak byly jehowy do obecnych jehowych czyli wolanie na puszczy.
IMO nie ma sensu, jesli kogos nie zniechęciła postawa konfy w ostatnim roku to znaczy że nic go nie zniecheci.
  • Odpowiedz
@Neobychno: Nie przekonasz nie przekonanych ale próbować warto. Ja już od 1994 roku wiem czym są partie Korwina, przechowalniami dla tych, kórzy brzydzą się pracą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak bardzo popsuło mi się zdrowie psychiczne przez 10 lat bycia w środowisku Konfederackim

Jkm - najbardziej socjalistyczny poseł

@Neobychno: No rzeczywiście coś u ciebie z psychiką nie tak. Ale to trzeba leczyć, a nie nagrywać filmiki i dzielić się urojeniami z innymi.
  • Odpowiedz
@ibilon: Proszę sobie wziąć do serca słowa np często używane przez Grzegorza Brauna "Po owocach ich poznacie", a teraz pozbieraj wszystkie owoce wolnościowe korwina, oddziel to co mówi od tego co robi. Potem zapraszam do dyskusji.
  • Odpowiedz
Nie będę raczej. Nikt, nic nie zmieni i już przestałem się łudzić.


@Neobychno: Ale wiesz że wielu konfederatów pewnie się z Tobą zgodzi w tym co mówisz, tylko po prostu Konfederacja nadal jest najbliższa im poglądom (mimo wielu wad).
  • Odpowiedz