Wpis z mikrobloga

to w sumie chyba jedyna wada tego zegarka. Ale może w końcu coś ogarną.


@JacquesSpermiage: Przeczytae na necie ze niby ogarneli. Kiedys bylo tak ze huawei sie pokopal z visa i nie mieli dostepu. Ale przeczytalem ze sie zmienilo i da sie to ogarnac. Guano prawda - nie da sie. No ale kupilem i mam. NIe narzekam bo jest calkiem spoko a przedewszystkim wyglada jak zegarek.
cóż, na telefonach mają więc na zegarkach może też kiedyś będzie ;)


@JacquesSpermiage: telefn mam akurat xiaomi. I nawet jak pomajstrowalem z gpay czy revoutem to telefnem dalo sie placic. Problem sie pojawia przy placeniu zegarkiem - dziad nie potrafi sie dogadac z telefonem.

Ale moze bedzie jak piszesz... Moze kiedys to zmienia :P
chyba kupię gt2 pro bo trójka to dwa koła a na zegarek to szkoda mi tyle wydać zważywszy że muszę kupić dwa :)


@Nuszek: Ja na to patrze inaczej. Co ile kupujesz zegarek? Zgoda ze to 2k. Ale kiedy kupisz nastepny?

Ja malo kiedy se kupuje jakies gadzety. I dlatego jak juz kupuje to cena jest drugorzedna. Bo wiem ze "sie splaci"
to jakie są tak duże różnice na plus gt3?


@Nuszek: A skad niby mam wiedziec? :P Nie mialem gt2 wiec nie mam porownania.

Mi chodzi tylko o to ze jak kupuje cos co ma mi sluzyc dluzej to cena jest drugorzedna. Bo nie kupuje tego codziennie.

Nie mam pojecia jakie sa roznice. Jest nowszy wiec moze sa nowsze rozwiazania. Ale jako ze jest nowszy to jest tez drozszy. Takie zycie.

Cale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nuszek kupiłem gt3 dla wyglądu, oprócz braku płatności ma jedną istotną wadę ... to nie jest zegarek, nie mogę się przyzwyczaić do tej czarnej dziury na łapie. Teraz gdybym kupował to gt2 bo nie korzystam z GPS, EKG, płatności (bo się nie da) i gadania przez zegarek.