Wpis z mikrobloga

Opłaca się zamawiać na stronie ryanair? Przechodzę przez zakup, wybieram opcję Rodzina gdzie dzieci mają "darmowe miejsca" wraz z bagażami 10kg, potem krok dalej, cena za dzieci i tak policzona i jeszcze każą wybrać płatny bagaż bo jak nie to se saszetkę możesz wziąć. Co to za wały?
#ryanair #loty #podroze
  • 13
@wpisynienawisci: Ale nie rozumiem problemu, darmowy jest tylko mały bagaż podręczny czyli mały plecak, za większy dopłacasz, w czym tutaj problem? I nikt nie każe brać większego bagażu, to twój wybór.
Bo to darmowy wybór miejsca dla dziecka a nie darmowy bilet ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Benzen: Czyli wprowadzają w błąd. Kto przyjmuje to za normą to już daje się traktować jak bydło:)

widocznie robisz coś źle, wybierając pakiet w cenie pakietu otrzymujesz to co jest tam wymienione


@Andczej: wybrałem Family i z wyjściowej 1300 zrobiło się 2100, wybrałem Regular i to samo. Też finalnie tyle samo
@Benzen: Czyli wprowadzają w błąd. Kto przyjmuje to za normą to już daje się traktować jak bydło:)


@wpisynienawisci: Zawsze i wszędzie bilet to bilet a miejsce to miejsce siedzące za wybór którego można dopłacić (albo wziąć losowe za free, przynajmniej w tanich liniach). Nie widzę tutaj żadnego wprowadzania w błąd
@Benzen: Dla Ciebie czy dla mnie to jasne, ale jak ktoś pierwszy raz kupuje to może się zakręcić.

@wpisynienawisci kupując bilet w low costach pilnuj zawsze ceny końcowej, jak Ci cos nie pasuje to cofnij i czytaj 5 razy, ja tak mialem w kolumbijskich liniach, na koniec jakieś doliczone pesos, knif był w ubezpieczeniu, które było zahaczone i napisane drobnym drukiem.
@ramirezvaca: tutaj też dodali ubezpieczenie ale to tam jakieś grosze. Ogólnie to od 1100 zł na stronach wyszukiwarek typu skyskanner dochodzę do 2k i to z ledwo jakimś bagażem i z poznaniem ceny dopiero na końcu procesu zakupu.
Nie mam innych opcji na tej trasie w tym czasie i to jest lipa.
Nie wiem czy ta cena nie będzie się zmniejszać/zwiększać z czasem bo to lot za pół roku. Szału nie