Wpis z mikrobloga

Mam ochotę teraz wyśmiać wszystkich chorych psychicznie i ich wiarę w piguły, terapie i inne gówna. Po jakichś 10 latach prób brania tego ścierwa i chodzenia po psycho-tera-debilach jestem zdania że nic tak nieleczy chorób jak przestanie wierzyć że one wgl istnieją. Nie jesteście chorzy a macie problem z tym, tamtym itd, a problemy się rozwiązuje - czasem łatwiej a czasem niewyobrażalnie trudno. Nic tak jak psychiatria, prochy i pitolenie psychologów nie będą was utwierdzać że macie problem z głową aż całkowicie się w tym pogrążycie aż świata poza chorobami nie będziecie widzieć.
#psychiatria
  • 57
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@somskia: raka można wykryć i on istnieje "fizycznie", depresji nie wykrywa się w ciele
@jan-kopec: czasami się zastanawiam hipotetycznie czy tak mogłoby być i sobie przypominam że istnieją schizofrenicy, którzy raczej nie mogą wmawiać sobie że maja schizofrenie.
Chyba że nie stawiasz depresji i schizofrenii na tym samym poziomie
@jan-kopec: no raczej nikt się nie wyleczy bez woli zmierzenia się z własnymi problemami i bez podjęcia walki. Terapia i leki powinny być półśrodkiem w dążeniu do zdrowia, a nie celem samym w sobie. Jak to mówią, "sam sobie nie pomożesz, inni tobie nie pomogą". Dziwi mnie taka ocena stanu rzeczy, że terapia tak zaszkodziła, może to kwestia trafiania na kiepskich lekarzy, nie ma opcji żeby każdy był odpowiedni dla każdego,