Wpis z mikrobloga

Mam ochotę teraz wyśmiać wszystkich chorych psychicznie i ich wiarę w piguły, terapie i inne gówna. Po jakichś 10 latach prób brania tego ścierwa i chodzenia po psycho-tera-debilach jestem zdania że nic tak nieleczy chorób jak przestanie wierzyć że one wgl istnieją. Nie jesteście chorzy a macie problem z tym, tamtym itd, a problemy się rozwiązuje - czasem łatwiej a czasem niewyobrażalnie trudno. Nic tak jak psychiatria, prochy i pitolenie psychologów nie będą was utwierdzać że macie problem z głową aż całkowicie się w tym pogrążycie aż świata poza chorobami nie będziecie widzieć.
#psychiatria
  • 57
@jan-kopec: Jeśli nie potrafisz sobie mentalnie pomóc to nikt ci nie pomoże. To ty jesteś osobą która jako jedyna może coś z tym zrobić jeśli to nie jest jakieś poważne fizyczne zaburzenie że serio potrzeba leków.
@jan-kopec:

Ja też lubię fazę maniakalną, ale wtedy robię rzeczy jak nauka śpiewu po fińsku albo o 3 w nocy testuję jaki dystans da się przelecieć bokiem samochodem przednionapędowym na różnych nawierzchniach.
@WhiteRower: pozwoliłem ci mnie stalkować? Jak ci się podobam to są inne sposoby na wyrażenie tego...
Swoją drogą to miło mi poczytać jedną z wielu moich płomiennych przemów i się nad nią rozpływać po raz kolejny