Wpis z mikrobloga

@JemKredki1983: Gdyby Twój malutki móżdżek cechował się jakimkolwiek zdolnościami kognitywnymi, to zdałbyś sobie sprawę, że na takiej wojnie jaka toczy się za naszą granicą, wciąż są potrzebne ogromne ilości sprzętu. 20 nowoczesnych czołgów i haubic nie rozwiążę problemu, jeśli Rosjanie wystawią 1000 czołgów. Zlituj się chłopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@B3diSoprano: wyjaśnię CI stwierdzenie "przekroczenia granicy" i dawania coraz lepsze broni... na początku były tylko hełmy i broń przeciw pancerna, potem starsze czołgi, potem ruchoma artyleria, himars, teraz mowa o czołgach nowej generacji a druga armia świata dalej nie radzi sobie z znacznie mniejszą Ukraina... Jeżeli rzucą nawet i 10 k t-34 to sobie mogę dobiec do końca łańcucha i zaszczekać po rusku :)
@JemKredki1983: Nie rozumiesz podstawowych zasad, które obowiązują na nowoczesnym polu bitwy, odwołujesz się do takiego, ale wojna na Ukrainie taką wojną nie jest. Gdyby Ukraina posiadała sposobność, żeby wysadzić wszystkie magazyny broni, składy paliwa itp w promieniu 1000km, to Rosja mogłaby mieć i czołgów 1000000 bo... bez paliwa nie pojadą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety Ukraina takich możliwości nie ma i musi pokonać Rosjan w brutalnej wojnie
@B3diSoprano: No super tylko, że to nie tak, że Ukraina nie ma więcej czołgów poza tymi 50 i nie ma co przeciwko ruskim wystawić. Ukraina ma już ponad 1000 czołgów. Część dostała od Polski, Czech, Słowacji, a nawet Maroka, część zostawili im po sobie Rosjanie w prezencie, a część miała jeszcze przed wojną. Nie jest też tak, że USA jako jedyne im wysłało czołgi, bo Francja też się zadeklarowała oraz Wielka
Ale, że wykopki wciąż nieracjonalnie uważają, że Ukraina za sprawą 30 haubic i 50 bradleyów wygra wojne to ja w szoku, rozbawiony do rozpuku wręcz jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@B3diSoprano: Tego skryptu chyba nie sprawdzał nikt, kto zna polski, strasznie śmiesznie brzmią te trole na google translate.