Wpis z mikrobloga

  • 0
@wladcawioski

Tja na 99% jestem w stanie stwierdzić że na mojej wsi te co zostały to w 80% dziewice XD
Czekaj myśle... 1,2,3,4,5,6,7...Tyle na pewno wiek 18-23 XD wolne nigdy nie miały chłopaków, siedzą na wsi i tyle XD
  • Odpowiedz
@LonNon: jeszcze chłop z tego filmiku straszny farmazon jest, motocykl 250 to jest koszt do 10k, w tej cenie nie znajdziesz żadnego piczkowozu a taka honda cbr250 czy inna kawasaki ninja 250 bardziej przyciąga babeczki niż 20 letni hyundai coupe.
  • Odpowiedz
@LonNon: no ale jak chłop gada farmazon #!$%@?, więcej wyrwiesz na motocykl za 10k jak na furkę za 10k, nie twierdzę nie mieć furki ale no zakładanie, że coś się na to wyrwie jest błędne
  • Odpowiedz
  • 0
@wladcawioski jeśli ktoś ma nawet minimalne pojęcie o motoryzacji to nie musi tego widzieć. Tak samo jak nikt nie podnieca się 30 letnią CBR na gaźniku
  • Odpowiedz
@Mis_: 30 letnia cbr nadal wygląda zajebiście, żaden kabriolet do 10k nie będzie wyglądał nawet porównywalnie dobrze a o tym, że nie będzie tak #!$%@?ć to nawet nie ma co wspominać
  • Odpowiedz
  • 0
@wladcawioski to twoje osobiste zdanie. Ja mam zupełnie inne na temat wyglądu i stanu technicznego 30 letniego, sportowego motocykla.
Tzn. ze 100m może i dobrze wygląda xd
  • Odpowiedz