Wpis z mikrobloga

@damian19321:
A -1
B - 2
C - 4
D - 1
C+E - 1
Plac manewrowy wykorzystuj do nauki w większości własnym pojazdem. Godziny z kursu przeznacz w większości na jazdę po mieście w którym masz egzamin (przyzwyczaisz się do infrastruktury drogowej, itd.). Kategorie E przećwicz na placu manewrowym zwykłą osobówką z przyczepką, będzie łatwiej i mniej godzin stracisz na kursie.
Po niezdanym egzaminie od razu zapisuj się na następny,
@damian19321: Za 3. Katowice.
1 raz mialem pecha i godzine przed moim egzaminem rozpetala sie sliczna SNIEZYCA. Egzamin przerwany przez niezatrzymanie sie na znaku STOP ktorego nie bylo widac bo byl caly bialy i padal snieg.
2 raz mnie udupil po 40minutach zeby sie pokazac przed swoim kolega ktory jechal z nami (a ktorego nie powinno byc w samochodzie).
3 raz bezblednie i bez problemu zdane.
A za 3 bo strajkowali i powiedzieli mi ze nie ma szans żebym zdał wcześniej, Bza1 Łódź


@Abriam: Strajkowali i popełniałeś błędy czy jak? Przecież jak potrafisz jeździć to nie ma, że nie zdasz.
@negtner: Zmieniali trasy tak żeby sytuacje były takie na granicy. Raz przed przejazdem kolejowym rozejrzałem się wg egzaminatora za późno i jego słowami ”rozjechał pana pociąg” bo nie ufa się sygnalizacji zatorom i wgle automatyce na drodze. Ale to takie odklejone było
@Abriam: Rozumiem, że mogli robić pod górkę no ale gdybyś nie popełnił błędu to zawsze można się odwołać i powtórzą egzamin, oni strajkowali ale nie chcieli być wywaleni z pracy.
@negtner: Odwołując się wyznaczyliby mi nowy egzamin za pół roku szybciej było zapłacić i idź drugi raz. Raz uwaliłem na placu bo po ponad miesiącu czekania na egzamin i nieruszona moto
@damian19321:

Warszawa,
B za 1 (teoria 74/74 i jako pierwszy wyszedłem z sali ( ͡º ͜ʖ͡º), na praktyce zjazd na bazę po 25 minutach, bo wszystko legancko wykonałem) Ale muszę przyznać, że sporo miałem szczęścia, bo na teorii powtórzyło mi się masa pytań z egzaminu, który sobie robiłem czekając w poczekalni na egzamin, a na praktyce trafił mi się kozak egzaminator, który kazał mi parkować na