Wpis z mikrobloga

#pytanieza100puntkow #tfwnogf Jeżeli mam znajomą z którą ostatnio zacząłem częściej się widywać i

-ma chłopaka ale związek się kruszy ( serio, być może to jedno razowy przypadek ale mówiła że chłopak ją olewa )

-zwiększyła częstotliwość kontaktu ze mną ( sama zaczyna pisać dzwonić )

-W perspektywie kolejnych spotkań mogę przechodzić do śmielszego dotyku ew. następnego spotkania

-chłonie większość rzeczy które mówię jak gąbka

to #bedoseksy czy nie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 19
  • Odpowiedz
@lukaszwasyl: tia, i będziesz poduszką do wypłakania się po byłym. Tamten ją przeprosi i zejdą się razem a Ty napiszesz na mirko o gorzkich łzach przegrywu... :) laska bezpośrednio po związku to zły pomysł ;)
  • Odpowiedz
@lukaszwasyl: W każdym związku są kryzysy i wpierda#anie się raczej nie pomaga w ich załagodzeniu, a ewentualny związek z takim bolcem-pocieszycielem-związkoroz#ierdalaczem nie rokuje. Ja bym się wycofał, miałem takie sytuacje nie raz i nie żałuje, że obrałem azymut na spi#rdalanie. Pokaż, że jesteś facetem i zajmij się wolnymi kobietami, a nie lecisz po najmniejszej linii oporu, no chyba, że jesteś #przegryw lvl 999 i #tfwnogf bez
  • Odpowiedz
@lukaszwasyl: w sumie tu wyżej są bardzo dobre rady, więc ja tylko dopiszę, że jeżeli laska zostawia kolesia dla Ciebie, to później znajdzie się następny koleś dla którego zostawi Ciebie. I to nie jest #!$%@?, one naprawdę tak robią.
  • Odpowiedz