Wpis z mikrobloga

Dlaczego w Polsce jak ktos wezmie kredyt na cos na co go nie stac to nagle wszyscy maja mu sie dorzucac bo on juz przeciez sobie nie obnizy standardu zycia xD?
Dlaczego mamy sie dorzucac na np. wakacje kredytowe (m.in. wyzsza inflacja), czy na czynsze, albo jakies dotacje dla jakichs raperow itd, czyli generalnie dla ludzi ktorych nie stac na cos co chcieli kupic? To oni powinni teraz sprzedac (byzc moze ze strata, ale to ich sprawa) swoja nieruchomosc/samochod/whatever zeby jakos to ogarnac, a nie nagle wszyscy musimy sie dorzucac bo oni juz nie chca tego oddac i placza xD

No to ja sobie wezme ferrari na ktore mnie nie stac, zaplace pierwsza rate i prosze mi zmieniac prawo i dac z podatkow zebym mogl je splacic, bo ja juz nie zejde ponizej ferrari xD

#nieruchomosci #polska #bekazpodludzi
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
a to tylko kredyciarze odpowiadają za wzrost/spadek inflacji? Pretensje miej do Glapy że za późno podniósł stopy i do pisu że rozdaje i #!$%@? pieniądze od 8 lat.
@Bernenski

na stałej 6,5%, jakoś przeżyje :)


Przeżyjesz, to tylko kilka dniówek twojego #!$%@? w januszexie więcej, by ktoś inny kto przeczekał górkę miał kredyt 2% xD
@mookie: nie, nie. Daj opracowanie o wpływie wk na inflację w Polsce w latach 22 - 23 oparte o liczby. Ekonomia to nie nauka ścisła więc musisz się posługiwać się opracowaniami indywidualnymi.