Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Dla #motoryzacja i #jdm o tym jak miras wybrał się pooglądać japońskie korzenie
Było już sporo opowieści z różnych tripów po świecie ale wydaje mi się, że takiego luźnego z tripu wokół #samochody opowiedzianego w ten sposób jeszcze nie. Stanny zrobił sporo roboty żeby to nakręcić w tej formie i na pewno będzie mu miło jak pójdzie w świat.
Byliśmy w Japonii z ziomeczkami driftować po Ebisu i zwiedzić sam kraj. Jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało, mogę zrobić takie swoiste #ama o wycieczce a temat wydaje się chyba dość ciekawy dla każdego zajaranego tamtą kulturą. Dzięki wszystkim za plusiki
( ʖ̯)

Film jakby komuś wykop nie odtwarzał

#japonia #podroze #drift #carboners #carspotting
pepies - Dla #motoryzacja i #jdm o tym jak miras wybrał się pooglądać japońskie korze...
  • 9
@wladcawioski: niee tym razem nie zdarzyło mi się pojeździć. A z nowszych furek niewiele nadaje się do tego czym jest ebisu. Z założenia jeżdżą tam niezbyt mocno modyfikowane pojazdy bo jednak sporo z nich umiera na ścianie na kicie ;) a niewiele nowszych aut się do tego nadaje bez gruntownej przebudowy. z 2000+ były altezzy i verossa właśnie bo to auta z fabrycznym jz lub 3s więc sprawdzone jednostki i bazowo
@pepies: no właśnie mnie to ciekawi bo za 10 lat nic już nie zostanie ze starych furek, altezza i lexy w górę też już jako tako idą, ciekawe jest, że 350 i 370 w usa normalnie upalają a w japonii jak mówisz mało ich jest a to są już nawet ~15 letnie auta, gdzie takie s13 normalnie upalali jak były w tym wieku. toyoty mark X nie było żadnej? to niby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wladcawioski: Pamiętaj, że mówimy o ebisu, gdzie drift, to nie jest po prostu ślizganie i rookies tam raczej nie jeżdżą. Liczy się prowadzenie i jazda na najwyższym poziomie a jak wspomniałem zetki blisko serii to auta kompletnie bez trakcji. Zupełnie inne jest podejście hamburgerów do driftu a inne wśród ludzi dla których drift nie liczy się ilością generowanego dymu. Mark x to inny wheelbase. Nie występuje. Najnowsze auto, które było driftcarem