Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: Odpal kilka odcinków i zobacz czy Tobie podpasuje i nie rób tego błędu co ja. Myślałem że im dalej to będzie lepiej ale niestety nie było, a ja zmarnowałem tylko czas. Fluffy to absolutnie najgorsza postać ever i jeśli będziesz myślał że w początkowych odcinkach jest głupia i denerwująca to później przekracza to wszelkie granice.
@Mega_Smieszek: One Piece akurat ma mało fillerów, ale za to inny większy problem. Manga od bardzo dawna jest zaledwie z rok przed anime. To powoduje, że odcinki są przeciągane. Jak już ktoś wyżej sugerował, pobierz One Pace, to fanowski edit z wyciętymi scenami typu zbyt długie gapienie się bohaterów
@Mega_Smieszek: w grudniu wrocilem do ogladania, bylem na ok 360ep dojechalem do 600 teraz znow przerwa. Mysle ze warto, bo one piece ma jedne z najlepszych scen jakie mozna uswiadczyc w anime i warto dac szanse. Trzeba jednak sie liczyc, ze latwo jest sie przejesc i warto sobie dawkowac. Mysle, ze kiedys dogonie odcinki na biezaco, ale zajmie mi to sporo czasu :)
@Mega_Smieszek:

Przy takiej długości serii trzeba (niestety) zaznaczyć że pierwsze 70 epków to jest takie wprowadzenie w serie.
Mogę ci napisać parę ważniejszych episodów, które zazwyczaj ludzi nakręcają:
2 4 23-24 37 53

Odcinki 62-77 (sezon 2) to wprowadzenie postaci drugo, trzecioplanowych które po 20 latach dalej gdzieś tam w fabule są xD

Potem gdzieś w okolicach 80-90 rozkręca się pierwszy duży arc serii - Alabasta - który kończy się koło