Wpis z mikrobloga

@zdrajczyciel:

GBL/GHB są chems używanymi podczas seksu. Często ludzie wykorzystują je podczas seks imprez w domu lub klubie, a także podczas clubbingu. Są one depresantami, tzn. podobnie do alkoholu działają uspokajająco i euforycznie.


Aha, czyli spoko, taka używka jak alkohol, izi kolego nic złego.
Akapit niżej:

Oba rodzaje “G” są stosowane jako legalne rozpuszczalniki w przemyśle oraz do usuwania farb.


XDDD
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: im niżej to lepiej o tym dragu na G, normalnie najlepiej przeczytać całą stronkę, ale to dobre:

Jeżeli ktoś źle się czuje po użyciu G lub nie można go obudzić, wezwij natychmiast pomoc medyczną. Sytuacja związana z utratą przytomności jest zawsze związana z niebezpieczeństwem śmierci. Jeżeli do niej dojdzie, będziesz miał znacznie poważniejsze problemy prawne wynikające z nieudzielenia pomocy skutkującego śmiercią.
  • Odpowiedz
@Shrug: pamiętaj że

Jeżeli podczas tańca zużywasz bardzo dużo energii (np. bardzo energicznie się ruszasz), rób regularne przerwy, dzięki którym obniżysz temperaturę ciała.


@girlsjustwannahavefun:

Chilouty i seks imprezy często odbywają się w prywatnych mieszkaniach. Mogą trwać nawet kilka dni.

Wspólne używanie substancji podczas imprez może sprawiać, że ludzie czują do siebie bliskość i mają ochotę na seks.


xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@shrug doucz się. GBL to prekursor GHB który jest potocznie nazywany pigułka gwałtu. Alkohol też jest rozpuszczalnikiem stosowanym w przemyśle i co
  • Odpowiedz
@grzyboslaw: moje wpisy to cytaty ze stronki podesłanej przez OPa, gdzie najpierw mówią, że drag spoko, a potem no "yyy trzeba uważać". Sam pierwszy raz o nim słyszę i jak poczytałem pare rzeczy na tej stronie to się złapałem za głowę i dałem sobie spokój. Podziękuję za taką "edukację"
  • Odpowiedz