Wpis z mikrobloga

Jestem dumny z bycia w gronie tych 700 Mireczków xD Mama chyba nie nadąża gotować bigosu na uspokojenie przy takich statsach.

Najśmieszniejsze jak bardzo cała ta grupka bóldupiarzy bez mieszkań jest przewidywalna. Jeżeli ktoś jest przeciwko podatkowi katastralnemu, to ich zdaniem dlatego, że:
- sam na tym straci,
- jest niewolnikiem systemu, który gówno ma a broni najbogatszych

Po prostu nie mieści im się w głowie, że można mieć jakieś poglądy i przekonania. Np dla mnie prywatnie kataster w zamian za obniżenie dochodów z pracy byłby bardzo korzystny, bo dużo więcej przychodów mam z działalności gospodarczej niż z nieruchomości. Pomimo tego zwalczam pomysł katastru, z tego prostego powodu, że nie jestem debilem i wiem działa państwo, które poczuje krew i zgodnie z oknem Overtona będzie poszerzać zakres akceptacji dla podatkowej kradzieży.


https://www.wykop.pl/link/6983663/nadchodzi-podatek-katastralny-premier-zapowiedzial-dzis-prace-nad-katastratem/najlepsze/

#nieruchomosci #podatki #mieszkanie #ekonomia #gospodarka
Pobierz pastaowujkufoliarzu - Jestem dumny z bycia w gronie tych 700 Mireczków xD Mama chyba ...
źródło: comment_1673779605WzBrHFwQGO5qL8OcmP34mk.jpg
  • 7
@pastaowujkufoliarzu: Oj jak tak beda sie minusy sypać to chyba miki będzie musiał przestać popierać kataster, bo wiadomo, że nadrzędną wartością są plusy i utrzymanie bordo ;) Swoją droga pięknie tam po nich jadą w tym znalezisku
Czyli wgl nie powinniśmy wprowadzać żadnych zmian, nawet tych dobrych, bo państwo zawsze"poczuje krew", więc tkwijmy w tej beznadziejnej sytuacji xd


@Gdybykozkanieskakala: Ale to nie byłaby ani dobra zmiana, ani adekwatna wobec problemu, ani skuteczna, ani egzekwowalna a na dodatek tworzyłaby szkodliwy precedens. To gdzie tu korzyści? Zwolennicy katastru jadą bez cienia żenady takimi ogólnikami i naiwnizmami: "trzeba wprowadzić kataster ale zrobić to m ą d r z e", Albo: "d