Wpis z mikrobloga

Wbiłem 150lvl ek, cały czas jechałem na great health potionach, które kupowałem na markecie za 34-40gp. Myślałem, żeby iść na lepsze respy na tym 150, niż exotic cave, ale cena ultimatow to 220gp. Jak się tych ultimate health potionow używa na tym lvlu? Tylko w ostateczności? Bo jak zacząłem spamic tym, tak samo jak great health potami, to wszędzie paskudne waste wychodzi.
#tibia
  • 14
@PoteznyTomaszek: Kurde, nie gram ekiem ale teraz dopiero wygooglalem, że exura med ico jest od 300lvl xD nie wiem, kup wyższy lvl xD

zostaje Ci exura ico i staraj się tego używać jak najwięcej, podbijesz mlvl może trochę więcej będzie leczyło. Bierz ciut mniej mobów może. I tak jak wyżej jest imbu na life leech
@TenOdMirabelek: dostęp zrobiłem tak, że latałem z grupą 3 osób. A dwie misje na bombardowanie statku(300pkt jedna, jeśli solo) miałem szczęście zrobić solo, a bombardowanie nawet na 8lvlu zrobisz, bo wystarczy klikać na kamień i katapultę. Dostęp w 1 dzień zrobiłem, około 85lvla. A najazd piratów, to wystarczy uderzyć pirata. Nie musisz go zabijać, ty tylko uderz, a high lvle zabija, biegaj za nimi.
@dawidczeta: ja właśnie chce sam wyexpic i nie chce kupować, bo rok temu kupiłem palka i odrazu sprzedałem xD. Bo czułem się zagubiony i jakoś obco czułem się na tej postaci. Chcę mieć to doświadczenie, że widzę jak moja postać rośnie w siłę i jak zmieniam expowiska w miarę lvla, nawet jeśli ma mi to zająć bardzo dużo czasu. Nie chcę iść na gotowe, bo to głupie uczucie.